«Карамель» представила Україну на фестивалі в Чехії
12.04.2017 09:27

Ансамбль сучасного танцю «Карамель» Будинку дитячої та юнацької творчості міста Винники (директор Ольга Соколик) поділився своєю творчістю з танцюристами п’ятнадцяти країн світу.

Винниківський колектив виступив на Міжнародному фестивалі пісні і танцю «Весняна казка», який відбувся у Відні, Будапешті, Празі. Учасники «Карамелі» танцювали в Празі.

За інформацією керівника ансамблю Христини Мелимук, колектив БДЮТу входив до складу української делегації,


У перший день фестивалю падав дощ, але це не завадило гарному виступу «Карамелі» під відкритим небом на Староміській площі в Празі. Діти танцювали патріотичну композицію «Не стидайся, то твоя земля». Численні глядачі підходили, дякували за виступ, фотографувалися з «карамельками» на фоні прапора України.

Наступного дня «Карамель» представив міжнародній аудиторії танець «Старшіпс». Діти мали яскраві костюми і були зірками в повному сенсі цього слова.

Учасники і керівник ансамблю сучасного танцю «Карамель» отримали міжнародні дипломи за участь у фестивалі та розвиток мистецтва, а також – нові можливості для співробітництва, зокрема – домовленості про участь у фестивалі в Македонії.

Від винниківського мецената Богдана Голіяна, який протягом багатьох років підтримує творчу молодь, бонусом для учасників танцювального колективу за активну конкурсно-фестивальну діяльність, відданість танцям, достойне представлення Винник на міжнародному рівні стала екскурсійна поїздка у Дрезден (Німеччина).

Лариса КУБСЬКА

Теги: БДЮТ, Фестиваль, танці


Читайте також:
Коментарі
avatar