У Шевченківському гаю учні школи-інтернату презентували «Великодні забави для дітей»
21.04.2017 20:05

20 квітня у Музеї народної архітектури і побуту ім. К. Шептицького  відбулася  акція «Великодні забави для дітей», яку традиційно організовує місія «Центр Опіки Сиріт». Цьогоріч співорганізаторами  свята були учні Винниківської санаторної школи-інтернату.

Усі, хто не злякався примхливої погоди, мали можливість ознайомитися з великодніми звичаями Гуцульщини, поводили гаївки, повправлялися в мистецтві писати писанки на численних майстер-класах, поласували смачним борщем і кулішем, вдосталь погуляли Шевченківським гаєм. 

Окрасою свята став виступ і майстер-клас із гри на трембіті від етно-гурту «Коралі». А ще діти, які розмістили свою писанку на писанковому дереві, стали учасниками Міжнародного фестивалю «Барви писанки», що об’єднав шанувальників українського писанкарства з 11 країн:  Норвегії, Польщі, Італії, Іспанії, Греції, Туреччини, Великої Британії, Швеції, Нідерландів, Німеччини та України.

Журі відібрало найкращі писанки, які помандрують до Греції,  а найвправніші писанкарі отримали приз від Винниківської міської ради – книжку-розмальовку «Звідки у півника вишиванка» Марії Лукашкевич.


Теги: акція, Шевченківський гай, Барви писанки, Фестиваль, писанка, Марія Лукашкевич, школа-інтернат


Читайте також:
Коментарі
avatar