Фестиваль «Великодні барви» сімнадцятий рік поспіль відкриває у Винниках юні таланти (ФОТО)
22.04.2017 18:16

Будинок дитячої та юнацької творчості міста Винники сьогодні, 22 квітня, перетворився на виставкову залу, яку могли відвідати усі бажаючі. Стіни БДЮТу ожили, адже їх прикрасили  творчі роботи вихованців гуртків ужиткового мистецтва «Перевесло»,  образотворчого мистецтва «Дитячий вернісаж» і образотворчого мистецтва для дошкільнят «Веселі долоньки».

Талановиті витвори гуртківців – малюнки та вироби з бісеру – стали основою ХVII фестивалю-виставки дитячої творчості «Великодні барви», який за традицією присвятили світлому святу Воскресіння, Вербній неділі та весні.

Цей проект БДЮТу витримав випробування часом і впевнено крокує в майбутнє, популяризуючи українські традиції та творчість  талановитих винниківських дітей.

Щороку на фестивалі з’являється щось нове. ХVІІ «Великодні барви» привідкрили двері до навчальних кімнат – організатори показали  відео, в якому акумулювали щоденні заняття з дітьми, останні здобутки і творчі плани. Презентацію із зацікавленням дивилися не тільки батьки та гості фестивалю. Діточкам також було повчально побачити, як працюють вихованці інших гуртків.

Керівники гуртків – Оксана Куш  («Перевесло»), Олена Зозуля («Дитячий вернісаж»), Олександра Шенгера («Веселі долоньки») – розповіли про своїх талановитих учнів і їхню творчість, відзначили найпрацьовитіших і найнаполегливіших юних винниківчан.

Оксана Куш познайомила присутніх з однією із найуспішніших своїх вихованок – Софією Юркевич, яка продемонструвала неймовірно гарну вишиту гладдю сукню. Софія, яка навчається в 9 класі ЗОШ «Берегиня», вже майже десять років займається в гуртку ужиткового мистецтва «Перевесло». Її роботи – вишиття і бісероплетіння – були окрасою багатьох фестивалів «Великодні барви».

«Великодні барви» – це проект педагогів БДЮТу в рамках Програми національного виховання підростаючого покоління «Відродження» міста Винники. Виставка, яка буде експонуватися протягом десяти днів, передає дитячі враження від очікування весни, Великодня. Найцікавіші роботи прикрасили календар, який ми випустили до фестивалю «Великодні барви». Велика заслуга в тому, що фестиваль набирає обертів, багаторічного мецената, добродійника, постійного голови журі Богдана Голіяна», – зазначила директор БДЮТу Ольга Соколик, подякувавши за співпрацю Винниківській міській раді, батькам і діточкам, а також – педагогам.

«Тепло на душі, радісно на серці від дитячих робіт, які представлені на фестивалі, – сказав міський голова Винник Володимир Квурт. – Вони надихають до праці. У цьому велика заслуга педагогів Будинку дитячої та юнацької творчості, які вчать дітей створювати чудові вироби, творити добро, будувати нову країну».

Теплі слова вдячності директорові, педагогам, батькам і дітям прозвучали від співорганізатора фестивалю «Великодні барви» Богдана Голіяна.

Виставку дитячої творчості збагатили пісенно зразковий хор «Оберіг», солісти вокального гуртка «Виноградинка».

Кожен учасник фестивалю отримав диплом, сувеніри і книжечку «Звідки у півника вишиванка» від поетеси, заступника директора Винниківської санаторної школи-інтернату Марії Лукашкевич. На відкритті фестивалю відбулася прем’єра пісні, написаної на віршик із цієї книжечки «Мамина співаночка». Автор музики - педагог БДЮТу Михайло Жорняк. Виконала пісню його вихованка Анастасія Гуменна.

Лариса КУБСЬКА

Теги: виставка, Великодні барви, Фестиваль, БДЮТ


Читайте також:
Коментарі
avatar