«У холодну погоду почуваюся на полі значно комфортніше й упевненіше», - Максим Грисьо
24.04.2017 18:41

Максим Грисьо

Учора, 23 квітня, львівські «Карпати» здобули важку перемогу на луцькою «Волинню» - 1:0. Приємно, що до цієї перемоги доклався й вихованець винниківського футболу Максим Грисьо, який учора вийшов на поле на 76-ій хвилині, замінивши іншого нападника – Амбросія Чачуа.

Сьогодні у карпатівців вихідний день, тому журналісти сайту «Винники плюс» вирішили зателефонувати до Максима Грися й дізнатися про його оцінку вчорашнього матчу та про найновіші події в його житті й кар‘єрі.

-​ Максиме, щиро вітаємо Вас із учорашньою перемогою «Карпат» і Вашими вдалими діями на полі!

-​ Дякую. Я також тішуся, що мені тренер надав шанс, а я його зумів використати та допомогти «Карпатам» втримати перевагу.

-​ Ви замінили нападника Чачуа, який учора діяв не дуже добре. Тренер поставив Вам завдання активно діяти на лінії атаки, щоби перехопити ініціативу у волинян, які наприкінці гри значно посилили тиск на оборону «Карпат»?

-​ Саме так. Я мав загострювати ситуацію поблизу воріт «Волині». Я це й робив, вимотуючи волинян довгими ривками. Цей задум нашого тренера мені пощастило втілити в життя. Ба більше, гравці «Волині», не встигаючи за мною, двічі сфолили й отримали за це дві жовті картки. Темп їхніх дій було «збито», в кожному з цих епізодів «Карпати» здобули декілька хвилин «перепочинку» й залишили менше часу для атак волинян. У цьому й був наш задум. І він нам вдався. А щодо дій Чачуа, то, як відомо, в одному матчі можна діяти краще, в іншому - гірше. Але він – гравець дуже професійний. Можливо, вчора був не його день.

-​ Що сказав Вам тренер після вчорашнього поєдинку?

-​ Подякував за гру, за те, що повністю виконав його настанову.

-​ Учора Ви провели на полі 21-у хвилину (арбітр додав до основного часу матчу 5 хвилин). При такій жорсткій конкуренції, яка зараз є в «Карпатах», це ще добра нагода продемонструвати свої найкращі якості тренерові та вболівальникам. Чи дуже важко Вам боротися за місце в основі?

-​ І мені, і всім нашим гравцям дуже важко. Але на поле повинні виходити лише найкращі. Тоді й команда перемагатиме, а гравці зростатимуть у класі й майстерності. У нас дуже велика конкуренція. І це ще при тому, що в останній період через травми не було Ксьонза та Голодюка. Ксьонз уже розпочав тренуватися з основою, тому для жодного футболіста «Карпат» послаблень у цьому плані не буде. Треба важко працювати та боротися за місце в основі. Я готовий до цього.

-​ Не дивлячись на те, що зараз завершується квітень, погода дуже холодна, час од часу падає навіть мокрий сніг. Так було й учора, коли Ви виходили на заміну. Чи ускладнили погодні умови Вам гру?

-​ Ні. Саме під час холодної погоди я почуваюся на полі значно комфортніше та впевненіше. При високій температурі значно важче бігти з м‘ячем, хочеться пити, швидше відчувається втома. А коли холодно, то не так утомлюєшся. Тому я люблю, коли холодніше. Вчора й використав усі свої швидкісні якості, щоб волиняни менше думали про атакувальні дії, а більше турбувалися обороною власних воріт.

-​ Учора в команді суперника зустріли багатьох знайомих Вам футболістів?

-​ Сергія Мелінишина знаю за навчанням у Львові, він – вихованець карпатівського футболу. З Артемом Дудіком і Сергієм Петровим виступав за молодіжну збірну України (U-21). Інші їхні гравці зверталися до мене після різних ігрових епізодів. Але особисто я їх не знаю.