Фестиваль «На крилах дитинства» повертається до Винник
25.04.2017 09:05

3-4 червня у Винниках відбудеться ХІІІ Всеукраїнський фестиваль дитячої естрадної пісні «На крилах дитинства – 2017».

Це пісенне свято, яке вже стало творчою і культурною візиткою нашого міста, вперше відбулося у Винниках у 1997 році. Його незмінним директором і головним натхненником стала директор Будинку дитячої та юнацької творчості п. Ольга Соколик.

Фестиваль справедливо носить почесне звання Всеукраїнського, адже географія учасників складала 15 областей України.

За час існування фестивалю на ньому виступили понад 2000 учасників – солісти та вокальні й танцювальні колективи, музичні ансамблі та театри, дизайнери одягу та моделі. Юні зірочки, які спалахнули на сцені фестивалю, стали відомими на всю Україну естрадними виконавцями – Андріана, Софія Федина, Ірина Федишин, Уляна Латик. За час фестивалю народилося понад 100 пісень для дітей та молоді, які були оформлені в окремі альбоми-збірки. Це було справжнє свято пісні, радості, творчості й дитинства, де юні учасники могли продемонструвати свої таланти перед професіоналами – авторами пісень, композиторами, музикантами, діячами шоу-бізнесу та мас-медіа.

Після кількарічної перерви фестиваль «На крилах дитинства» знову повертається у рідні Винники. ХІІІ Всеукраїнський фестиваль дитячої естрадної пісні відбудеться 3-4 червня 2017 року.

Фестиваль складатиметься із двох частин: Конкурсної частини, яка відбудеться 3 червня у приміщенні КЦ «Дозвілля» (вул. Шевченка, 3) та святкового Гала-концерту, що відбудеться 4 червня на площі біля Історико-краєзнавчого музею (вул. Івасюка, 5).

До участі у фестивалі запрошуються виконавці української естрадної пісні – солісти та вокальні колективи (дуети, ансамблі) віком від 5 до 18 років. Вікові категорії: 5-8 років, 9-11 років, 12-14 років, 15-18 років.

Учасникам необхідно представити на суд журі дві різнопланові естрадні пісні українською мовою. Докладніше про умови участі у фестивалі можна дізнатися із Положень фестивалю.

Заявки на участь у фестивалі приймаються з 1 квітня до 21 травня на електронну адресу Оргкомітету: bt_vynnyky@ukr.net.
Телефони для довідок: (032) 296-04-97, 050 266-16-94, 063 255-09-15
Положення та Анкета учасника доступні на сторінці у Фейсбук: «На крилах дитинства».

Маріанна П’ятакова


Положення фестивалю «На крилах дитинства –2017» тут.

Анкета учасника фестивалю «На крилах дитинства – 2017» тут.


Теги: пісня, конкурс, Фестиваль, На крилах дитинства


Читайте також:
Коментарі
avatar