У Винниках відбувся благодійний фестиваль, на якому збирали кошти на лікування Данилка Струка (ФОТО/ВІДЕО)
30.04.2017 20:24

У Винниках відбувся ІІІ Благодійний фестиваль хореографічного мистецтва «У ритмі дитячого серця». Організатори – ЛММГО «Золота молодь Винник» за підтримки Управління молоді та спорту Львівської міської ради та Винниківської міської ради – організували його у форматі концерту, до участі в якому зголосилися тринадцять колективів.

Під час благодійного фестивалю збирали пожертви на лікування маленького винниківчанина Данилка Струка, 2016 року народження. Ведучі – Анастасія Пришляк і Анна Корольова – запрошували колективи на сцену і закликали глядачів внести свою частку для допомоги Данилкові.

Привітав учасників і гостей фестивалю, подякувавши за прагнення підтримати танцем і матеріально маленького Данилка, заступник голови Винниківської міської ради Богдан Шустер.

Грандіозне танцювальне дійство об’єднало на сцені КЦ «Дозвілля» місцеві колективи (Народний ансамбль танцю "Святослав" КЦ "Дозвілля", вокально-хореографічний ансамбль «Сунички» і "Модерн" Народного дому, ансамбль сучасного танцю «Карамель» Будинку дитячої та юнацької творчості) і небайдужих гостей, які відгукнулися виступити на благодійному концерті – Заслужений вокально-хореографічний ансамбль України «Галичина», Народний колектив сучасного танцю школа-студія «Акверіас», студія сучасної хореографії «M&Dance», вокально-хореографічний ансамбль «Калинове намисто», Народний ансамбль естрадного танцю «Тайм-аут», спортивно-танцювальний клуб «Карменс», шоу-балет «Infiniti fly», колектив «Step», студенти кафедри режисури та хореографії ЛНУ ім. Івана Франка, а також чимало хореографічних постановок представив колектив «Браво» з Чишок.

Глядачі, яких була повна зала «Дозвілля», мали можливість подивитися різностильові та різножанрові танцювальні композиції, які з надзвичайною старанністю і натхненням виконували колективи. Свідченням того, що концерт вдався різноплановим і насиченим, були щедрі оплески й захоплені вдячні вигуки присутніх.

345 учасників виконали народні танці регіонів України та інших національностей, композиції в сучасних стилях, бальні танці.

Загалом вдалося зібрати сім тисяч 298 гривень і 25 доларів, які передали батькам, котрі також дивилися концерт.

Цієї суми замало, щоб допомогти родині, але для них важлива кожна копійка. Данилко Струк, якому рік і три місяці, не чує з народження. Хлопчикові терміново потрібна система  імплантаційного слухопротезування. За інформацією мами Людмили, зараз син перебуває  в черзі  за номером 345. За рік вона просувається усього на 50 осіб. Чекати нема часу – протезування необхідно зробити до  того, доки  Данилкові виповниться три…

Крім гарного концерту, збору коштів, організаторам вдалося досягти і виховної мети фестивалю. «Моя донька з радістю приїхала у Винники і виступила на благодійному фестивалі, щоб допомогти хворому хлопчикові, – розповіла мама солістки Школи-студії «Акверіас», яким керує Оксана Лань, Анна Поврозник. – Діти показали  фрагмент постановки «Цибуліно» «Викрадення будиночка дядечка Гарбуза». Вони не тільки продемонстрували цікавий танець, а й навчилися розуміти, що навіть діти можуть  приносити користь своєю громадською позицією».

Учасників фестивалю «У Ритмі дитячого серця» нагородили пам’ятними кубками, грамотами та солодощами депутат Винниківської міської ради Софія Маркевич і голова Молодіжної ради при Винниківській міській раді Назар Грицків.

Лариса КУБСЬКА

Теги: хореографія, Данило Струк, Золота молодь Винник, Фестиваль, благодійність

Читайте також:
Коментарі
avatar