Учні СЗШ № 29 і № 47 – призери районних Спортивних ігор школярів із легкої атлетики
03.05.2017 16:16

Високими результатами можуть похвалитися учні винниківських СЗШ № 29 і 47, здобутими на  Спортивних іграх школярів із легкої атлетики Личаківського району.

Команда СЗШ № 29 виборола ІІІ місце серед 13 шкільних команд у загальному заліку. І місце в метанні м’яча посів Тарас Нагорняк (11-А). У бігу на 60 метрів переможцем став Дмитро Хоменко (10-Б), а третьою серед дівчат (біг на 250 метрів) – Христина Патенко (7-Б).

Про це повідомила вчитель фізичної культури СЗШ № 29 Леся Стецишин.

Учні СЗШ також із призовими місцями. Михайло Чайковський став третім у бігу на 60 метрів. Андрій Стефанюк отримав ІІІ місце у бігу на 500 метрів, а Марія Орлевич посіла ІІ місце у метанні м’яча. Підготували школярів до змагань вчителі фізичної культури СЗШ № 47 Орест Банах і Олександр Черній.

Завтра переможці з винниківських шкіл у складі команди Личаківського району візьмуть участь в обласному етапі Спортивних ігор школярів з легкої атлетики.