«Цьогорічними результатами дуже задоволений», - майстер спорту Олег Крук
11.05.2017 15:00

Олег Крук

Нещодавно спортсмени винниківського мотоклубу «Драйв» стали Чемпіонами України з кантрі-кросу (президент клубу Володимир Бобко). У Винниках здавна є багато прихильників цього видовищного виду спорту. І в минулі роки, і зараз у нашому місті мотоспортом займалися й займаються дуже багато людей. Одним із кращих мотоциклістів в Україні є винниківчанин, майстер спорту Олег Крук. Сьогодні пропонуємо читачам сайту «Винники Plus» розмову з цим знаним спортсменом.

-​ Олеже, як і коли Ви захопилися мотоспортом?

-​ Пригадую, що в чотирирічному віці мені дуже подобалися мотоцикли. І я прагнув займатися цим спортом. Та мої батьки були категорично проти цієї ідеї. Адже це дуже ризикований і небезпечний вид спорту. Тому я поступився й почав займатися футболом. І в мене непогано виходило. Виступав поруч із Віталієм Дитрухом, який зараз грає в другій лізі в складі «Руху». Та все змінилося, коли мені виповнилося 16 років. Тоді ми з братом Романом придбали мотоцикл. І так почався мій шлях у мотоспорті.

-​ Чи маєте Ви тренера?

-​ Так. Мені дуже допомагає своїми знаннями винниківчанин Андрій Шимечко, який свого часу був сильним у нашому виді спорту. Пан Андрій також допомагає і під час ремонту мого мотоцикла. Я йому щиро вдячний за допомогу. І ще я співпрацюю з Юрієм Войціцьким із Буська. Його досвід і знання також мені допомогли добиватися успіхів.

-​ Коли до Вас прийшов перший успіх?

-​ Перше місце я здобув на змаганнях з мотоциклетного спорту ще в 2009 році. У 2014 році я став чемпіоном Польщі з мотокросу в класі «Оупен- Б». Також здобув звання чемпіона України серед аматорів, 3 місце в 2015 році в класі профі, перше місце в Кубку України в цьому ж класі в Луцьку. Однією з останніх у мене була перемога в Кубку Західного регіону в класі «Оупен» 22 квітня в Ковелі.

-​ Знаю, що Ви з успіхом виступаєте в міжнародних офіційних турнірах.

-​ Так. Нещодавно на Чемпіонаті Європи в Данії на одному з етапів посів 10 місце. А днями повернувся з Болгарії, де також відбувся черговий етап ЧЄ. Навіть неочікувано для себе посів там п‘яте місце! Тому дуже задоволений своїми цьогорічними досягненнями. Можу навіть твердити, що вже зараз «перевиконав» усі свої міжнародні плани на цей рік.

-​ На якому мотоциклі Ви зараз виступаєте?

-​  Мій мотоцикл – марки «Ямаха». Це дуже дорога техніка.

-​ До речі. Яким коштом утримуєте свій мотоцикл, чи допомагають Вам під час закордонних виступів спонсори?

-​ На жаль, якщо є фінансова підтримка, то вона мінімальна. Мотоцикл придбав за власні кошти. А під час закордонних виступів ми, спортсмени, «кооперуємося». Тобто їдемо туди спеціально обладнаним бусиком. У ньому й мешкаємо, готуємо собі харчі тощо. А що ж поробиш, коли доводиться все робити за свої гроші? Сподіваюся, що колись знайдеться людина, яка любить мотоспорт і вкладатиме туди кошти.

-​ Чи були у Вас курйози під час виступів на змаганнях?

-​ У Болгарії вболівальники забрали на сувенір мої захисні окуляри. Коли вони вже зовсім «заляпані» болотом, то мотоциклісти під час заїздів кидають свої окуляри на узбіччя траси, де їх підхоплюють механіки чи інші представники команди. А мої чомусь підхопили вболівальники. Мабуть, як сувенір.

-​ У Вас вища освіта?

-​ Так. Я закінчив Національний університет «Львівська Політехніка». Зараз працюю конструктором на одному з львівських підприємств.

-​ Дякую Вам за цікаву розповідь і бажаю, щоб усі Ваші задуми й мрії здійснилися.

Розмовляв Володимир ГАВРИЛІВ


Теги: Олег Крук, мотокрос, мотогонки, Володимир Бобко


Читайте також:
Коментарі
avatar