Влада і громада Винник привітали матерів-героїнь
21.05.2017 18:10

Щирими словами, квітами й подарунками Винниківська міська рада подякувала матерям-героїням, яких у нашому місті є одинадцять. Таке почесне звання у Винниках носять Марія Федишин, Марія Карачевська, Зиновія Сподар, Ольга Букартик, Даниїла Ґедз, Пелагія Лещишин, Іванна Стефанишин, Марія Боднар, Ірина Дембіцька, Ганна Романюк, Любов Кривчун.

Свято матері відбулося на території Історико-краєзнавчого музею. Міський голова Винник Володимир Квурт наголосив на важливій материнській місії не тільки народити, а й достойно виховати громадян України, акцентував увагу на тому, що матері заслуговують і потребують вшанування від дітей і громади за свою самовідданність, створення умов для розвитку творчих здібностей дітей, формування у них високих духовних і моральних якостей. 

«Від імені всіх матерів-героїнь Винник хочу подяку за увагу, яка є постійною від влади міста. Нам приємно, що нас не забувають», – каже мама шістьох дітей Марія Федишин.

Для матерів і всіх бажаючих організували святковий концерт, у якому були заплановані виступи вихованців Школи мистецтв, Народного дому, Будинку дитячої та юнацької творчості, КЦ «Дозвілля». На жаль, через погіршення погодніх умов виступити вдалося не всім.

Організатори Свята матері – Винниківська міська рада, Молодіжна рада при Винниківській міській раді, ЛММГО «Золота молодь Винник».

Спонсори: ГРК «Святослав», ЖБК «Злагода», кафе-пекарня «Кабінет», ресторан «Королівська пивоварня».

Лариса КУБСЬКА

Теги: Винники, історико-краєзнавчий музей, Володимир Квурт, свято, мама


Читайте також:
Коментарі
avatar