Мешканців Львівщини попереджають про сильні зливи та підтоплення
24.05.2017 11:01

На Львівщині прогнозують різку зміну погоди. У середу, 24 травня, обіцяють грози, вранці та вдень місцями сильні зливи, пориви західного вітру та шквали 17 – 22 м/с, град.

Про це повідомили в департаменті цивільного захисту ЛОДА, пише zik.ua.

«У зв’язку з очiкуваними сильними зливами 24 – 25 травня на рiчках басейнiв Сяну, Днiстра очiкується пiдйом рiвнiв води на 0,5 – 1,5 м, на окремих дiлянках рiчок до 2 м над рiвнями 23 травня на 08.00 год. Мiсцями можливий вихiд води на заплаву. При сильних зливах можливе формування значного мiсцевого та схилового стоку, в горах iснує загроза утворення селей», – йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що 23 травня близько 16.30 у с. Стенятин Сокальського району унаслідок проходження грозового фронту з дощем та градом було підтоплено шість приватних домогосподарств (присадибні ділянки та підвали господарських будівель).

До кінця світлого часу доби під керівництвом голови Стенятинської сільської ради відкачано воду з трьох домогосподарств (вода залишається на території ще трьох домогосподарств). 24 травня роботи з відкачки води планується продовжити. Ситуація контрольована.


Теги: дощ, гідрометцентр, шквал, гроза, підтоплення


Читайте також:
Коментарі
avatar