Школа мистецтв поділилася з винниківчанами здобутками за рік (ВІДЕО)
26.05.2017 08:35

У четвер, 25 травня, відбувся звітний концерт Львівської державної школи мистецтв № 9, що у Винниках.

Під час творчого звіту виступили учні, які представили всі відділення Школи мистецтв.

Учні хореографічного налаштували на гарний настрій танцями «Карпатські барви», «Поліська полька», «Два дубки».

Композиції «Латиноамериканський мікс», «Гуцулка Ксеня» глядачі побачили у виконанні вихованців відділення сучасного спортивного танцю.

На звітному концерті виступили багато юних обдарувань, зокрема – переможці міського конкурсу «Юні таланти Львова» – Софія Батрух, Богдан Іванець, Соломія Невінська, Андрій Кос.

Хор молодших класів виконав українську народну пісню «Сіяв мужик просо», а хор учнів старших класів – «Аве Марія», «Пречиста діво».

Творчими здобутками поділилися ансамблі бандуристок, гітаристів, акордеоністів, скрипалів, які представили цікаві концертні номери, – мелодії українських народних і пісень інших народів (угорських, молдавських тощо).

На святі музики дебютував духовий оркестр (відео), який нещодавно створений у Школі мистецтв. Його учасники ознайомили громаду з кількома музичними творами – «Гей ви, стрільці січовії», «Бодай ся когут знудив», «Парк».

Завершив підсумковий концерт за 2016-2017 навчальний рік, ведучими якого були Віта Мостова і Максим Зарицький, колоритний ансамбль «Канцона», у виконанні якого прозвучали композиції запальні композиції в народному стилі.

«І учні, і педагоги нашої Школи мистецтв продемонстрували частинку того творчого доробку, який опрацювали за рік, – зазначив директор Школи мистецтв Ярослав Харун. – Звичайно, ми не змогли показати усе, але вибрали одні з кращих номерів, щоб потішити винниківську громаду, дати можливість насолодитися гарною музикою, танцями і співами. Відзначили ми і відділ образотворчого мистецтва, учні якого також демонструють високі здобутки на мистецьких конкурсах».

Лариса КУБСЬКА

Теги: співаки, школа мистецтв, концерт, звіт, духовий оркестр, музиканти, АНСАМБЛЬ, творчий доробок


Читайте також:
Коментарі
avatar