«Рух» не зумів переграти «Реал Фарму» в Одесі (ВІДЕО)
27.05.2017 21:10

Реал-Фарма Одеса - Рух Винники

Сьогодні, 27 травня, винниківський «Рух» зіграв поєдинок 33 туру серед команд Другої ліги проти ФК «Реал Фарма». Гра відбулася на полі суперника - в Одесі.

Винниківчанам, які прагнуть посісти першу сходинку в турнірній таблиці, треба було вигравати. Але й господарям також украй потрібні очки, тому поєдинок виявився напруженим. На жаль, «Рух» у цьому поєдинку зіграв тільки внічию – 1:1. Хоча саме гості, а не господарі, на протязі майже всього поєдинку володіли ініціативою. Особливо вражаючою їхня перевага була в першому таймі.

Уже на протязі перших трьох хвилин підопічні Руслана Мостового двічі подавали кутові, але безуспішно, бо воротар і захисники господарів в обидвох епізодах ліквідували загрозу.

На 11-ій хвилині тільки стійка воріт врятувала «реалістів» від гола, а на добиванні першим устиг Борис Баранець. Та удар рухівця став легкою здобиччю  воротаря господарів. На 12-ій хвилині винниківчани таки вразили ворота господарів ударом головою. Та перед цим арбітр зафіксував порушення правил гравцем «Руху», тому гол відмінив! На 16-ій хвилині чудову нагоду вразити ворота гостей мали господарі, але їхній гравець пробив не дуже вдало. На 20-ій хвилині потужно пробив Борис Баранець у правий нижній кут. Та воротар гостей у стрибку врятував свою команду. На 22-ій хвилині вже ударом через себе пробивав Бохашвілі, але знову воротар у чудовому стрибку рятує господарів від голу.

На 25-ій хвилині вже господарі ледь не відкрили рахунок у матчі. Воротар винниківчан не зміг забрати м‘яча й нападник ледь не влучив у ворота. У цьому епізоді хтось із захисників «Руху» вибив м‘яч на кутовий.

На 31-ій і 32-ій хвилинах помилявся воротар гостей, але двічі рухівці пробивали повз воріт.

На 36-ій і 37-ій хвилинах гості пробивали штрафні. М‘яч після удару Білого «забрав» воротар, а Бідловський пробив значно вище воріт. Винниківчани продовжували атакувати. На 39-ій хвилині вони знову загрожували воротам суперника, а на 41-ій – виконували кутовий удар. Та все безрезультатно.

Арбітр додав до основного часу першого тайму 3 хвилини. І гості таки відкрили рахунок у матчі, забивши гол, як кажуть, у роздягальню. На передачу з лівого флангу відгукнувся Зубар. Гравець «Руху», не зупиняючи м‘яча, пробив у правий нижній кут воріт – 1:0.

Уже на початку другого тайму винниківчани знову  гостро атакували. В одному з епізодів воротар гостей у карколомному стрибку зумів врятувати свою команду. «Рух» продовжував штурм воріт. Але несподівано проґавив контратаку господарів.

На 52-ій хвилині одесити зуміли відквитати рахунок. На перший удар голкіпер «Руху» Дяченко зреагував, але господарі вдало зіграли на добиванні й на табло засвітилося  – 1:1.

До завершення матчу було ще багато часу. Видавалося, що гості, яким треба було вигравати, ще зуміють забити гол. І чудові нагоди для цього в них були. Та м‘яч уперто «не йшов» у ворота. На 58-ій хвилині гості реально загрожували воротам одеситів. А на 64-ій хвилині, після подачі кутового, хтось із винниківчан сильно пробив, але влучив у поперечку воріт!

На 66-ій і 73 хвилинах «Рух» отримував право пробивати штрафні з дуже зручних позицій. Та знову гості марнують свої нагоди.

Господарі також вирішили не засиджуватися в обороні й на 77-ій хвилині ледь не заробили пенальті. Бо біля своєї штрафної рукою зіграв Бідловський, за що отримав жовту картку. А суддя довго радився з боковим арбітром, визначаючи, де ж було порушення?  На щастя, це трапилося таки за межами карного майданчика, тому господарі отримали лише право на штрафний удар. Але не скористалися з нього.

Чудову нагоду вийти вперед «Рух» отримав на 80-ій хвилині, коли Габовда з дуже зручної позиції виконував штрафний удар. На жаль, він влучив у «стінку» з гравців господарів.Гості й далі продовжували атакувати, але в їхніх діях уже відчувалася якась розгубленість. Тому свого головного завдання в цьому поєдинку винниківчани не виконали, бо втратили два пукти. А от їхній   конкурент, одеська «Жемчужина»,  сьогодні перемогла своїх земляків – ФК «Балкани» з рахунком – 1:0. І тепер одесити із 73 очками одноосібно очолили турнірну таблицю. У винниківчан на два залікових пункти менше.

«Рух» виступав у такому складі: Дяченко, Бідловський, Білий, Дмитрух, Габовда, Григорій Баранець, Борис Баранець, Зубар, Копина, Кінаш, Бохашвілі. На заміну виходили: Омельченко і Панасюк.

У пятницю, 3 червня, в останньому турі "Рух" прийматиме на стадіоні ім. Богдана Маркевича «Енергію» з Нової Каховки, а «Жемчужина» на своєму полі зіграє запорізьким «Металургом».

Повний відеозапис матчу можна переглянути тут.