У Винниках запрацював міжшкільний табір «Бджілка» з поглибленим вивченням англійської мови
30.05.2017 11:39

Із 29 травня до 16 червня учні початкових класів усіх винниківських загальноосвітніх навчальних закладів об’єдналися у міжшкільному таборі «Бджілка», що діє на базі середньої загальноосвітньої школи № 29.

Загалом із трьох шкіл виявили бажання змістовно і захоплююче розпочати канікули 103 учні – 67 з СЗШ №29, 21 зі СЗШ № 47 і 19 з «Берегині». Дітей об’єднали в загони, якими займаються педагоги.

«Щодня для дітей відбуваються заняття з англійської мови, основ інформатики, бесіди на теми здоров’я, майстер-класи мистецького напряму і з музики, спортивні години на шкільному стадіоні та спортмайданчику, тренінгові заняття з психологом і соціальним педагогом, – розповіла начальник міжшкільного табору Ореста Стасів. – У плані роботи, щоб школярикам було цікаво, кожен день має тематичну спрямованість. Наприклад, це будуть День дружби, День спорту, День улюбленої книги, День улюбленої іграшки, День толерантності, День мистецтва, День сім’ї, День найкращого друга. А на завершення табору відбудеться День України і святкова дискотека. Діти матимуть змогу відвідувати екскурсії, виставки в Історико-краєзнавчому музеї. Коли падатиме дощ, учасникам табору показуватимуть мультфільми на англійській мові».

За інформацією Орести Стасів, міжшкільний табір «Бджілка» відвідує найбільше дітей порівняно із таборами у Львові, в яких об’єднано учнів із трьох-п’яти шкіл. Крім цікавої програми, якою діти і батьки задоволені, суттєво вплинула на бажання відвідувати «Бджілку» і найнижча у Львові вартість обіду – 15 гривень, а не 25, як у інших таборах.

Лариса КУБСЬКА

Теги: відпочинок, міжшкільний табір, англійська мова, канікули


Читайте також:
Коментарі
avatar