У Винниках відбулася акція «Здорове місто»
02.06.2017 18:10

Протягом сьогоднішнього дня, 2 червня, у винниківському поліклінічному відділенні відбулася інформаційно-профілактична акція «Здорове місто», метою якої є профілактика і рання діагностика захворювань, їх адекватна терапія з метою запобігання важких ускладнень.

Початок акції анонсували на 11.00, але ще до визначеної години чимала кількість винниківчан з нетерпінням чекали, щоб обстежитися у фахівців – сімейного лікаря, кардіолога, ендокринолога, педіатра, офтальмолога, гінеколога.
Можна було виміряти артеріальний тиск, рівень глюкози в крові, перевірити зір, пройти електрокардіографічне та флюорографічне дослідження, УЗД молочних залоз.

Як і минулого року, найбільше бажаючих було перевірити артеріальний тиск, рівень цукру в крові, зробити флюорографію та УЗД молочних залоз.

Всі, до кого ми звернулися з проханням оцінити роботу наметового містечка «Здорове місто», в один голос говорили: «Гарна організація, лікарі привітні, працюють швидко і не забувають приємне слово сказати».

«Я був куратором акції «Здорове місто» минулого року, – розповів головний лікар Комунальної 6-ої міської поліклініки міста Львова Юрій Токарєв. – Знаю, як їх організовують – від складання наметів до локального розташування. Зараз маю можливість бачити, як вони працюють. Вважаю грамотним рішенням встановлення навігаційних маршрутів, які допомагають людям швидко зорієнтуватися, де приймає потрібний фахівець, і не стояти в чергах. Щиро вдячний управлінню охорони здоров’я Львівської міської ради за те, що протягом десяти років ми маємо можливість проводити такі акції, вважаю їх потребою часу, бо профілактика захворювань – це позитив для охорони здоров’я кожного громадянина. Під час акції «Здорове місто» у Винниках відзначу командний підхід до її організації. Коли люди працюють злагоджено, тоді є позитивний результат».

Розповіла про цьогорічну акцію, яку організували напередодні Дня медика, заступник головного лікаря Комунальної 6-ої міської поліклініки міста Львова Ольга Романишин, підкресливши, що лікарі консультували мешканців Винник не тільки у наметовому містечку, а й у приміщенні поліклініки – там працювали вузькі спеціалісти.

Головний плюс таких акцій для громадян – можливість комплексно обстежитися протягом короткого періоду часу, дізнатися чи є проблеми зі здоров’ям.

«Такою можливістю скористалися 1 648 осіб, – зазначила завідувач 2-го поліклінічного відділення Комунальної 6-ї міської поліклініки Львова Надія Жигало. – Артеріальний тиск виміряли 296 особам, електрокардіодослідження зробили 133 винниківчанам, флюорографію – 107 (8 осіб скеровано на дообстеження). На УЗД молочних залоз і огляд мамолога зголосилися 84 особи. 12 осіб дізналися вперше, що мають підвищений рівень цукру в крові, а загалом такі аналізи зробили 246 особам. У гінеколога проконсультувалися 68 жінок, офтальмолога – 145 осіб, лікаря-кардіолога – 154, педіатра – 58, сімейних лікарів – 193 особи тощо».

Лариса КУБСЬКА

Теги: профілактика, акція, поліклініка, здоров'я


Читайте також:
Коментарі
avatar