«Відкриття спорткомплексу такого рівня у Винниках - яскравий приклад соціальної відповідальності бізнесу перед громадою». – Володимир Квурт
02.06.2017 19:04

Сьогодні, 2 червня, у Винниках відбулося урочисте відкриття спорткомплексу «STARFIT», що на вулиці Івана Франка.

Після реконструкції в цьому прекрасному спортивному комплексі з‘явився великий басейн, просторий тренажерний зал із найсучаснішим обладнанням, зали для занять боксом, фітнесом і іншими видами спорту, комфортні роздягальні.

Привітати винниківчан і гостей міста з такою фантастичною «обновою» прийшли міський голова Винник Володимир Квурт, секретар ради Львівської міської ради Анатолій Забарило, інші посадовці, спортсмени.

«Відкривши у Винниках такий сучасний спорткомплекс, наше «Маленьке місто з великим серцем» укотре приємно здивувало Україну, - каже мер Винник Володимир Квурт. – Його відкриття – яскравий приклад соціальної відповідальності бізнесу перед громадою. Це – інвестиція в майбутнє Винник, у майбутнє України. Адже тут наші діти зможуть  займатися  плаванням, іншими видами спорту. І це – ключове призначення цього закладу: виховувати здорову й високодуховну патріотичну молодь»!

Буквально сяяв від щастя сьогодні й власник цього спорткомплексу, депутат Львівської міськради Григорій Козловський.

«Сьогодні я, справді, гордий за себе, - мовить Григорій Козловський. – Я дуже радий, що в час, коли більшість бізнесменів намагаються будувати й відкривати ресторани, кафе, заклади, які приносять гроші, мені вдалося спорудити спортивний комплекс. Для наших дітей, для нашої молоді він стане місцем, де вони матимуть змогу розвиватися фізично, якісно тренуватися. У мене з‘явилася нова мрія, щоб виховати в нашому басейні олімпійського чемпіона! Для занять плаванням я запросив дуже кваліфікованого та знаного тренера».

Також стало відомо, що очолив новий спорткомплекс колишній капітан ФК «Рух» Віталій Романюк, який завершив виступи у футболі.

«Знаючи ставлення Віталія Романюка до своїх обов‘язків і до життя, я вирішив, що  таких людей треба цінувати, тому й запропонував йому очолити цей спортивний комплекс, - продовжує розповідь Григорій Козловський. – Я впевнений, що він дасть собі раду зі своїми новими обов‘язками, як він це завжди робив на футбольному полі. Така людина ніколи не підведе. А ще він, як ніхто інший, знає, що потрібно футболістам для відновленням своїх кондицій. Він завжди зможе дати корисну пораду».

Також пан Григорій розповів про ФК «Рух», який здобув право виступати у першій лізі.«До «Руху» я завжди ставлюся, як до улюбленої дитини, а вона одного разу тішить нас, в іншому випадку – розчаровує, - наголошує Григорій Козловський. – Але від цього не перестаєш дитину любити менше. А, навпаки, догоджаєш їй, намагаєшся підтримати. Таке й моє ставлення до ФК «Рух». Бо дуже люблю футбол і нашу команду».

Володимир ГАВРИЛІВ

Теги: StarFit, Григорій Козловський, спорткомплекс


Читайте також:
Коментарі
avatar