Винниківський «Рух» перемогою з великим рахунком закріпив свій вихід у Першу лігу (ФОТО/ВІДЕО)
02.06.2017 19:41

Сьогодні, 2 червня, винниківський «Рух» на стадіоні імені Богдана Маркевича провів поєдинок заключного 34-го туру Чемпіонату України серед команд Другої ліги, впевнено здолавши ФК «Енергію» з Нової Каховки з рахунком – 5:0!

Ця дуже переконлива перемога виявилася завершальною «крапкою» у яскравому виступі «Руху» у Другій лізі. Бо винниківчани з першої спроби спромоглися здобути путівку до Першої ліги. Згадаймо, що ще рік тому вболівальники з тривогою очікували старту своєї команди у професійному дивізіоні. І було мало тих людей, які б вірили, що «Рух» стане одним із лідерів чемпіонату. Але винниківські футболісти, вдало стартувавши перемогою з великим рахунком, вдало й завершили цей дебютний сезон! І це – великий успіх усього колективу.

Останній поєдинок у Другій лізі виявився для підопічних Руслана Мостового, не дивлячись на кінцевий рахунок, непростим. Адже перший тайм завершився нульовою нічиєю. А на початку другого Бохашвілі, «заробивши» пенальті, не зміг переграти воротаря «Енергії».

Хоча з перших хвилин гри винниківчани штурмували ворота суперників. На 6-ій хвилині небезпечно загрожував воротам суперника Святослав Зубар. На 8-ій хвилині вже пробивав Копина, використавши передачу Кінаша. Господарі подавали кутові, виконували штрафні удари, але в першому таймі голів глядачі так і не побачили.

А рахунок було відкрито аж на 56-ій хвилині, коли Бохашвілі «реабілітувався» за нереалізований пенальті, замкнувши передачу Габовди. Після цього захисна конструкція гостей «дала тріщину» і голи в їхні ворота почали залітати регулярно.

На 64-ій хвилині Святослав Зубар «замкнув» простріл Бохашвілі, подвоївши перевагу винниківчан – 2:0. На 72-ій хвилині вдало на добиванні зіграв Копина, довівши перевагу господарів до – 3:0.

Рухівці все рвалися й рвалися до воріт суперника. Навіть центральний захисник Іван Білий не витерпів, також узявшись налагоджувати атаку своєї команди. І на 82-ій хвилині він  сильним ударом зумів вразити ворота – 4:0.

Та й це ще не було закінченням страждань суперників, гра яких уже зовсім розладналася. Бо на 87-ій хвилині Бідловський сильним ударом під поперечку забив останній гол «Руху» у Другій лізі й цьому чемпіонаті. І, звичайно, в сьогоднішньому матчі. Зазначимо, що перед цим Бідловський двічі змарнував можливості забити.

Отож, перемога «Руху» з рахунком – 5:0 і заслужена путівка в Першу лігу.

Вітаємо з цим визначним здобутком тренерський, гравців команди, вболівальників. І, звичайно, Президента ФК «Рух» Григорія Козловського.

Також варто пам‘ятати, що цю перемогу разом з іншими «кували» вихованці винниківського футболу Віталій Дмитрух, Святослав Козловський, Володимир Макар, Олег Панасюк, Богдан Костик (уже більше як один із тренерів) і Роман Манорик (на посаді тренера).

Також було б несправедливо не згадати й попереднього тренера команди Романа Гданського та його батька, ветерана винниківського футболу Юрія Гданського, які  доклали чимало зусиль і свого здоров‘я до сьогоднішнього тріумфу «Руху».

Тепер уболівальники «Руху» з нетерпінням чекають старту своєї команди у Першій лізі. І вітаючи «Рух» із чудовим результатом сезону, який сьогодні завершився, бажають нових перемог і здобутків.

До цих привітань і побажань приєднується редакція сайту «Винники плюс».

«Рух» (Винники) – «Енергія» (Нова Каховка) – 5:0 (0:0)

34 тур, 02.06.2017. Винники, стадіон імені Богдана Маркевича. Арбітр: Г.Серпутько (Одеса); 750 глядачів

Голи: Бохашвілі, 56; Зубар, 64; Копина, 72; Білий, 83; Бідловський, 87

Нереалізоване пенальті: Бохашвілі, 48 (воротар)

«Рух»: Дяченко, Гурський (капітан), Білий, Дмитрух, Габовда, Копина, Кінаш, Бідловський, Б.Баранець (Садоха, 73), Зубар, Бохашвілі (Омельченко, 78)

«Енергія»: Зелінський, Прокипчук, Квасов, Стеценко, Процишин, Дедяєв, Волков, Ковальчук (Бондаренко, 73), Росохатий (Молочко, 41), Шастал, Бочак (капітан)Попередження: Бідловський, 43; Бохашвілі, 50; Зубар, 64; Садоха, 90 – Квасов, 47; Прокипчук, 63