У Винниківській міськраді відбулася важлива нарада
02.06.2017 16:44

Сьогодні, 2 червня, міський голова Винник Володимир Квурт провів нараду щодо проблем із підтопленням будинків на вулиці Сагайдачного.

На нараді були присутні радник міського голови Винник Марія Желіско, заступник міського голови Богдан Шустер, керівник МКП «Винниківське» Олег Горінь, мешканці низинної частини міста, депутат ВМР Софія Маркевич, представник «Львівводоканалу», інженери-проектанти.

Приводом до наради стала нещодавня проливна злива, яка виявила недопрацювання в проекті водовідведення на вулицях Сагайдачного, Котермака й прилеглих. Бо мешканців згаданого житлового мікрорайону після кожного проливного дощу затоплює. З їхніх слів, вода заливає не лише будівлі, але й криниці, що загрожує винниківчанам епідеміями.

Вислухавши всі думки й зауваження присутніх, міський голова Володимир Квурт запропонував проектантам додатково вивчити цю проблему й  знайти шляхи до її вирішення. Доповідачі наголошували на тому, що в цей район дощівка надходить із верхніх районів Винник. А ще величезною проблемою сьогодні виявилася хаотична забудова згаданого мікрорайону, безвідповідальність деяких тамтешніх мешканців, які самовільно засипали рови для відведення дощівки й будували на них житло, стайні чи гаражі. І тепер уся громада «пожинає» плоди цього хаосу й безвідповідальності.

У свою чергу проектанти заявили, що в них було завдання розробити проект лише вулиці Сагайдачного, тому про прилеглі вулиці й водовідведення з них дощівки навіть і не розглядали. Та життя все змінило й ставить усе нові й нові проблеми.

Наступна нарада з приводу водовідведення на вулиці Сагайдачного відбудеться вже найближчої середи о 14 годині (в приміщенні Винниківської міськради).

Володимир ГАВРИЛІВ

Теги: Нарада, вулиця Сагайдачного, міська рада, підтоплення


Читайте також:
Коментарі
avatar