Роботи вихованців БДЮТу поповнять експозицію міжнародного конкурсу «Золотий мольберт», що мандруватиме Україною
13.06.2017 14:51

Юні художники, які займаються в гуртку образотворчого мистецтва «Дитячий вернісаж», що діє в Будинку дитячої та юнацької творчості міста Винники, спробували свої сили у Міжнародному конкурсі дитячого пленеру «Золотий мольберт слідами Митрополита Андрея Шептицького».

Хист до малювання продемонстрували Катерина Савицька (6 років), Катерина Барабаш (11 років), Таїсія Сплалінська (10 років) і Анастасія Пухальська (13 років), які взяли участь у заочному турі конкурсу. Їх відзначили дипломами міжнародного взірця.

У другому – очному етапі конкурсу – продовжили змагання за перемогу Катерина Барабаш і Таїсія Сплалінська.

«Учасників другого етапу запросили на пленери та арткласи на Львівщині, щоб дати їм можливість розкрити творчі здібності, поспілкуватися з однолітками, які також люблять і вміють малювати, – розповіла керівник гуртка «Дитячий вернісаж», керівник делегації учасників м. Винники Олена Зозуля. – Катерина і Таїсія побували на пленері Міжнародного конкурсу «Золотий мольберт» у Карпатах, під час якого працювали над темами «Автопортрет» на фоні мальовничого пейзажу Карпат або архітектурного пейзажу міста, «Пейзаж околиць», «Композиція». Застосували різні техніки графіки або живопису – акварель, гуаш, акрил, пастель, масляні та темперні фарби тощо».

Учасники фіналу створять композицію ікони на дерев’яному ковчезі, покритому левкасом. Із робіт фіналістів сформують пересувну виставку, яка мандруватиме містами України протягом року. Тоді ж фахове журі оголосить і переможців міжнародного конкурсу «Золотий мольберт слідами Митрополита Андрея Шептицького».

Переможець конкурсу отримає Гран-прі – золотий мольберт із благородного металу та діамантом.

Лариса КУБСЬКА

Теги: конкурс, діти, БДЮТ, малюнок


Читайте також:
Коментарі
avatar