У благодійній лотереї до дня народження «Оселі» взяло участь понад 250 осіб
14.06.2017 14:11

Учора, 13 червня, у благодійній крамничці «Емаус-Оселя» протягом дня відбувалася безпрограшна лотерея зі сюрпризами і подарунками для відвідувачів із нагоди 14-го дня народження спільноти.

«У благодійній акції взяло участь понад 250 осіб, – зазначила соціальний працівник «Оселі» Ольга Біянська. – Безкоштовно вони отримали гарні подарунки – одяг, взуття, книги, біжутерію, диски, каву, чай, солодощі й навіть техніку.

Зазвичай прийнято дарувати подарунки іменинникам. Але мало хто знає, що іменинник також повинен дарувати подарунки гостям. Навіть недорогий, чисто символічний подарунок – крок до забезпечення достатку в наступному році, бо, як сказано у маніфесті міжнародного руху «Емаус», «Допомагаючи іншим, людина допомагає собі». Тому безпрограшна лотерея – прагнення показати, що люди, які живуть і працюють в «Оселі», щиро готові поділитися з потребуючими, наголос на тому, що вони бажають, аби світ став кращим і добрішим.

Організація крамнички – це традиційний спосіб заробітку спільнот Емаус у всьому світі.

Крамничка у Винниках є основним джерелом утримання спільноти взаємодопомоги «Емаус-Оселя». У ній реалізовують вживані меблі, одяг, взуття, посуд, книги та інші речі, які віддають мешканці Винник і Львова.

Благодійні пожертви за речі використовуються на утримання спільноти та тих, хто і далі перебуває на вулиці. Те, що комусь не потрібне, стає в пригоді іншим.

Крамничка працює за адресою: м. Львів-Винники, вул. Івана Франка, 53а з вівторка до п’ятниці з 10.00 до 19.00 год.

Лариса КУБСЬКА

Теги: Емаус-Оселя, день народження, ЛОТЕРЕЯ, благодійність, крамничка


Читайте також:
Коментарі
avatar