«Бережіть ліс від вогню», - Андрій Ціж
15.06.2017 12:53

Діброва, м. Винники

Із настанням теплих літніх днів  винниківчан за давньою традицією вирушають у навколишній ліс на відпочинок або на прогулянку.

І багато з них своїми діями завдають непоправної шкоди природі. Бо після  відпочинку вони залишають в лісі бляшанки з-під консервованих продуктів, пляшки й пластикові пакети, поламані кущі й дерева. Усе це ми маємо змогу спостерігати, відвідуючи винниківську діброву та мальовничі крутосхили наших гір, які, подекуди, переповнені сміттям. На жаль, для деяких горе-відпочивальників така поведінка в лісі давно стала нормою.

«Саме тому я вкотре звертаюся до винниківчан із проханням берегти наші ліси й природу, - каже лісничий Винниківського лісництва Андрій Ціж. – Після відпочинку загасіть багаття, органічні рештки закопайте в землю, а пляшки та пластикові пакети заберіть із собою та згодом викиньте їх у смітник».

Андрій Ціж також наголосив на неприпустимості самовільної рубки дерев та кущів у лісі й нагадав, що вогонь є найстрашнішим ворогом лісових масивів. Адже він знищує флору й фауну, у його полум‘ї гинуть тварини й птахи.

Володимир ГАВРИЛІВ

Теги: ліс, Андрій Ціж, Винниківське лісництво


Читайте також:
Коментарі
avatar