«Чи є межа цинізму пана Прем’єр-міністра», - Андрій Садовий
19.06.2017 16:30

Міський голова Львова Андрій Садовий продовжує спілкуватися з прем’єром-міністром Володимиром Гройсманом у публічному просторі. Відтак, на своїй сторінці у Facebook Садовий відреагував на останню заяву Гройсмана, зокрема, щодо полігонів ТПВ України.

«Чи є межа цинізму пана Прем’єр-міністра? Він просить всіх допомогти Львову в ліквідації екологічної кризи, якщо я “раптом” звернусь. Я нагадую пану Президенту та пану Прем’єр-міністру, що у них у шухлядах лежать вже П’ЯТЬ (!) звернень міської комісії з надзвичайних ситуацій з проханням про допомогу місту (або як мінімум припинити блокаду), які відверто ігноруються. Офіційних звернень до органів місцевого самоврядування України, до обласних державних адміністрацій і подальших відмов (найчастіше за ініціативою місцевих фракцій БПП) – сотні. Зокрема і від вірного соратника Володимира Гройсмана мера Вінниці Моргунова (на фото). Дехто відверто в очі каже, що є пряма заборона “зверху” навіть на найменший об’єм допомогти. В цьому – вся “сила” і “децентралізованість” місцевого самоврядування України», – цитує Андрія Садового Львівський портал.

«Про 14 запропонованих ділянок під полігон в межах області я навіть не знаю як коментувати. Припускаю, що пана Прем’єр-міністра підставляють з інформацією місцеві державні чиновники. Бо це – відверта неправда! Це якщо пропозицією не вважати листи типу: “там біля села такого-то є якесь поле, ніби нічийне. Може ви там собі звалище зробите?”. Жодного іншого результату, крім збурення сільських громад, це дати не може.

Реальним кроком державної влади в цій ситуації для недопущення екологічного лиха може бути:
1. розблокування діючих полігонів
2. надання ділянки для нового резервного полігону для Львова та 4-х районів області, який відповідатиме ДБН В.2.4-2-2005 “Полігони твердих побутових відходів”.

І ще раз наголошу нашим владоможцям. Жодні рейтинги не вартують життя і здоров’я людей!», – наголосив мер Львова.


Теги: сміттєзвалище, Прем’єр-міністр, Андрій Садовий, Володимир Гройсман, сміттєвий полігон


Читайте також:
Коментарі
avatar