У Винниках відкрили першу локацію для відпочинку і розвитку молоді (ФОТО/ВІДЕО)
25.06.2017 00:52

У суботу, 24 червня, у Винниках відбулося відкриття «Event-платформи», що на вулиці Стрілецькій.

Про проект та його ініціаторів, а також про музичну програму та плани на вечір розповів ведучий Юрій Шивала.

Команда «Це Винники, друже!» вирішила зібратися та створити щось круте для молоді міста. Результатом стала еvent-платформа як зонована локація для змістовного відпочинку, ігор в настільний теніс і футбол та багато іншого.

«Ідея створення молодіжного проекту зародилася взимку, – зазначив співзасновник команди «Це Винники, друже!» Віталій Мельник. – Закликом до дії стало гасло: «Більше руху, більше розвитку, більше можливостей для відпочинку». Наша event-платформа – крута локація, де можна змістовно провести час, якої бракувало винниківській молоді. Проект соціальний, до його створення долучилися фінансово підприємці міста та члени команди. Він і досі потребує фінансування, тому ми встановили скриньку благодійності».

На відкритті виступили львівські гурти «DizexBand» та «Рибонька» та винниківський колектив «BeatRag», відбувся показ короткометражного фільму та фаєр-шоу.

«Зразків створення подібного громадського простору навіть у Львові небагато. Такі проекти не дають віддаленим від центру Львова мікрорайонам перетворитися на депресивні. Громадські простори оживляють місто. Для Винник це перший досвід. Подібні простори можуть створювати в інших районах міста, наприклад на Кільцевій», – прокоментував депутат Винниківської міської ради, заступник голови комісії з питань розвитку міста, зовнішньоекономічної діяльності та гуманітарної політики Юрій Шивала.

Ростислав КУБСЬКИЙ


Теги: вулиця Стрілецька, відпочинок, Event-платформа, молодь, саморозвиток, локація


Читайте також:
Коментарі
avatar