У Винниках – двоє «золотих» і двоє «срібних» медалістів (ФОТО)
27.06.2017 21:23

Одинадцятикласники загальноосвітніх закладів Винник отримали атестати про повну загальну середню освіту. Загалом  у місті 116 випускників – 38 із СЗШ № 47, 17 – із «Берегині», 14 – із школи-інтернату і 47 із СЗШ № 29.

Двоє з них за високі досягнення відзначені золотими медалями – це Марта Гвоздянська із загальноосвітньої школи «Берегиня» та  Анна-Софія Маркевич із СЗШ № 47. Дві срібні медалі отримали учні СЗШ № 29 Анастасія Барабаш і Дмитро Гуменюк.

Сьогодні, 27 червня, відбувся випускний вечір у СЗШ № 29. Урочисте свято з нагоди вручення атестатів зрілості зібрало чимало винниківчан, які прийшли подивитися на бал юності, талантів і розуму.

Благословили випускників отець Петро Паньків і отець Василь Петрик.

Від директора школи СЗШ № 29 Оксани Верхівської, батьків звучали теплі слова-побажання знайти своє місце в дорослому житті, правильно обрати майбутню професію, бути гідними громадянами незалежної України.

 Звернувся до вчорашніх школярів міський голова Винник і батько випускниці Володимир Квурт, зокрема зазначивши: «Ви такі красиві, розумні, яскраві, що серце тішиться.  Сміливо крокуйте у завтрашній день, а наше місто, вся Україна будуть радіти вашим успіхам».

Нікого не залишив байдужим вальс випускників, хореографом якого була Ірина Заремба, а також їхні вірші та пісні з вдячними словами учителям, батькам.

У школі юні винниківчани отримали не тільки знання, тут вони пройшли ази доброти, патріотизму.  Наприклад, у 11-Б класі за шкільними партами сиділи не тільки діти з Винник, а й із Дніпра,  Донецька, Маріуполя і навіть зі Севастополя. «Коли у наш клас прийшла Яна Єналь із атестатом про закінчення 9-го класу в СЗШ № 12 м. Севастополь Російської федерації, вона зовсім не знала української мови, – розповіла класний керівник Надія Думас. – Її сім’я поселилася у Винниках після непростих випробувань – в рідному місті їм навіть доводилося ховати українські паспорти. Якими ж сильними були в цієї дівчинки сила волі і бажання знати рідну мову та історію! На тестуванні з української мови та літератури вона отримала 10 балів».  

На завершення свята учорашні одинадцятикласники випустили в небо різнокольорові кульки як символ віри у щасливе й мирне майбутнє.

Бвльше фото можна преглянути у фоторепортажі «Випускний СЗШ №29 - 2017».

Лариса КУБСЬКА

Теги: випускний, Берегиня, СЗШ № 29, СЗШ № 47, школа, випускники


Читайте також:
Коментарі
avatar