Перейти у «Рух» порекомендував Олександр Севидов, - Микола Буй (ВІДЕО)
28.06.2017 15:50

Микола буй

Як ми вже повідомляли, першими новобранцями винниківського «Руху» у цьому міжсезонні стали центральний захисник Ігор Дуць та правий півзахисник Микола Буй.

Правий півзахисник «Руху» виступатиме за винниківську команду під 32–им номером. Саме такі цифри на спині красуються у відомого аргентинського форварда Карлоса Тевеса, грою якого захоплювався Микола Буй. Тепер новачок «жовто-чорних» спробує зробити усе, аби проявити свої найкращі здібності у футболці «Руху».

- Миколо, як тобі нова футболка «Руху»? 

- Супер, люблю жовто-чорний колір, якраз те що треба.

- Як надійшла пропозиція від винниківського клубу?

- Варіант мав іще раніше, але тоді обрав Маріуполь. Там було дві команди, відтак виникла можливість тренуватися з першою командою і грати за другу. Я з багатьма радився, мені рекомендували їхати у Першу лігу набиратися досвіду. Тепер потрібно звикнути до хлопців, до тренувального процесу, бо тут більший акцент на фізичну підготовку, а у нас переважно на роботу з м’ячами. Треба до цього звикнути, але гадаю, з часом усе все буде гаразд.

- Як прийняли у команді?

- Колектив зустрів доволі добре. Навіть не очікував, що мене так чудово приймуть – прийшов, як у сім’ю. Спілкуємося з перших днів, немає такого, що всі окремо, тож період адаптації триває добре.

- У Маріуполі не захотів залишитися, а команда вийшла у Прем’єр-лігу…

- Ми багато спілкувалися з тренером. Він пояснив, що краще перейти сюди і мати ігрову практику.

- Які для себе завдання маєш?

- Рухатися вперед, не зупинятися. Отож треба працювати і працювати.

Джерело: http://fcruh.com/

Теги: контракт, новачки, Микола Буй, Рух Винники


Читайте також:
Коментарі
avatar