Ансамбль «Карамель» представив Винники на міжнародному фестивалі в Болгарії
30.06.2017 13:06

Учасники зразкового ансамблю сучасного танцю «Карамель» Будинку дитячої та юнацької творчості міста Винники показали танцювальні та спортивні таланти на міжнародному фестивалі мистецтв «Сонячна Олімпія», що відбувся в м.Кранево (Болгарія).

Участь у фестивалі на березі Чорного моря взяли колективи з України (Винники, Львів, Дніпро, Запоріжжя, Київ), Грузії, Сербії.

Потужна делегація зі сімдесяти винниківчан (50 дітей, керівник «Карамелі» та батьки, які супроводжували дітей) відчула протягом чотирьох днів, що таке активний відпочинок, адже за задумом організаторів фестиваль відбувся як спортивно-оздоровчий табір із танцювальними презентаціями і конкурсами.

«У нас був дуже насичений фестивальний графік, – розповіла керівник ансамблю «Карамель» Христина Мелимук. – Кожен день розпочинався о шостій годині ранку двокілометровою пробіжкою і завершувався об 23.00. Дітям нудьгувати не давали – з ними займалися аніматори, відбувалися спортивно-розважальні змагання, естафети, в яких ми отримали п’ять перших місць. Протягом чотирьох днів тривали танцювальні конкурси. Ми працювали над фестивальним роликом, який показували на великому екрані, танцями для представлення. Оцінювали танцювальні композиції за взірцем «Євробачення» – журі голосували за всіх, крім свого колективу. Ансамбль «Карамель» представив себе на високому рівні, а за підсумками журі ми отримали друге місце. Конкурс, який найбільше запам’ятався, – ліпка на піску. Ми зробили з піску «Карамельний торт», а також придумали до представлення свого піскового шедевру танцювальну композицію. Загалом участь у фестивалі стала для нас гарним досвідом і відпочинком, адже діти не тільки виступали, а й купалися, засмагали, веселилися, ходили на екскурсії, знайомилися з однолітками з інших країн».

Лариса КУБСЬКА

Теги: БДЮТ, болгарія, Фестиваль, танці, АНСАМБЛЬ


Читайте також:
Коментарі
avatar