30.06.2017 20:11

«Рух» Винники - «Верес» Рівне

Винниківський «Рух» продовжує готуватися до свого прем‘єрного сезону в Першій лізі.

Сьогодні, 30 червня, підопічні Руслана Мостового зіграли контрольний поєдинок із новобранцем Прем‘єр-ліги – рівненським «Вересом».

Не дивлячись на статус, цей поєдинок видався дуже важким для обидвох суперників.

І винниківчани, і гравці з Рівного боролися жорстко, ніхто не хотів поступатися. Тому гра відбувалася переважно в середині поля. Гострих моментів біля воріт обох команд було небагато. Наприкінці першого тайму гості створили гольовий момент, пробивши у правий кут воріт «Руху». Але Дяченко виявився на місці й ліквідував загрозу. А на 44-ій хвилині було забито єдиний у цьому матчі гол. І забили його гості. На правому фланзі рівняни відібрали м‘яча у Кінаша. Далі були дві швидкі передачі, а захисники «Руху» на дальній стійці не накрили нападника «Вереса» Пасіча, який з близької відстані пробивав вже у пусті ворота – 0:1. Через хвилину господарі мали чудову нагоду відігратися. Бідловський пробив із штрафного. Хтось із гравців «Руху» після цього підхопив м‘яча й сильно пробив майже у ліву "дев'ятку", але воротар гостей у неймовірному кидку перевів «смугастого» на кутовий.

У другому таймі в складі «Руху» на поле вийшов зовсім інший склад, натомість, гості змінили тільки трьох гравців. Не дивлячись на ці заміни, гра й надалі залишалася менш-більш рівною, хоча більш гостріше біля воріт суперника були винниківчани.

На 56-ій хвилині мав дві нагоди вразити ворота «Вереса» гравець винниківчан під №8 9на перегляді). Також мав реальну нагоду відзначитися Олег Панасюк.

Але цього разу футбольна фортуна вибрала гостей, які й перемогли з рахунком – 1:0.

У першому таймі в складі «Руху» виступали: Олександр Дяченко, Володимир Бідловський, Іван Білий, Василь Білий, Ігор Дуць, Юрій Копина, Ярослав Кінаш, Борис Баранець, Григорій Баранець, Микола Буй, Євген Бохашвілі.

У другому таймі в складі господарів вийшли Дмитрух, Гурський, Панасюк, Чучман та інші гравці, які перебувають на перегляді.

Нагадаємо, що у середу, 28 червня, винниківський «Рух» у товариському матчі з рахунком 3:0 обіграв луцьку «Волинь».