У Народному домі Винник відбувся концерт, присвячений Дню Конституції України
03.07.2017 10:43

День Конституції – свято, що об’єднує минуле, сьогодення і майбутнє. Під час концерту, що відбувся у Народному домі Винник, об’єдналися різні покоління, щоб показати свою громадську позицію, поділитися з винниківчанами та гостями патріотичними виступами.

Концертну програму сформували так, щоб було цікаво усім – поціновувачам жанрів поезії, пісенного та танцювального мистецтва.

Про історію Дня Конституції України як одного із молодих свят сучасної України розповіла директор Народного дому Наталія Вінярська, а також декламувала поезії, які нікого не залишили байдужими, – про Україну, Небесну сотню «В пам'ять про загиблих на Майдані», пам'ять і віру.

Привітав присутніх із 21-ою річницею Конституції України пісенними дарунками ансамбль «Винниківчани», учасники якого під оплески глядачів виконали низку творів, зокрема – «Не пора, не пора», «Зродились ми великої години», «Калиновий край», «Господь, бережи Україну» та інші.

Калейдоскоп українських пісень представили солісти Юлія Вінярська, Вероніка Сікора, Марічка Бала, Тамара Літовченко, Христина Леськів, Анастасія Дмитерко, Аня Лясківницька. Вигуки «Браво!» лунали для вихованки Ірини Мельник, яка є неодноразовою переможницею багатьох пісенних конкурсів, а зараз успішно навчається на факультеті академічного вокалу Львівської музичної академії.

Хореографічні композиції показали ансамблі «Сунички» і «Модерн».

До громади зі словами про значення Конституції, повагу до символів держави, що пройшла довгий героїчний шлях і зараз також відстоює право на незалежність, представник ГО «Інвалідів-учасників бойових дій АТО» м. Винники Віталій Кобрин, голова Винниківського осередку «Союзу українок» Стефанія Гілета, голова винниківської «Просвіти» Любомир Білоус, голова ЛОО "Товариство українок імені Ольги Басараб" Ярослава Ваврисевич. Наостанок усі присутні виконали пісню «Україна – це ми».


Теги: пісня, патріотизм, народний дім, день конституції


Читайте також:
Коментарі
avatar