«Рух» і «Львів» розписали нічию (ВІДЕО)
04.07.2017 20:37

Сьогодні, 4 липня, дебютант Першої ліги «Рух» провів свій третій тренувальний поєдинок. Цього разу суперником винниківчан був дебютант Другої ліги – ФК «Львів».

Уже з перших хвилин господарі кинулися штурмувати ворота ФК «Львів». І до них прийшов успіх! На 5-ій хвилині Буй, опинившись у штрафному майданчику львів‘ян, потужно й точно пробив у правий кут воріт – 1:0.

На 11-ій хвилині небезпечно загрожував воротам «Руху» вже гравець гостей. Та господарі вибили м‘яч за межі поля, суддя призначив кутовий. Після цього, вже на 12-ій хвилині, гравці ФК «Львів» вирівняли становище. Перебуваючи в штрафному майданчику, їхній футболіст перекинув м‘яч у дальній кут воріт «Руху» - 1:1.

Уже на 13-ій хвилині господарі знову мали нагоду відзначитися. Та голкіпер гостей ногою зумів відбити удар Григорія Баранця.

У середині першого тайму почав падати дощ, здійнявся шквальний вітер. Та футболісти продовжували вперту боротьбу.

На 35-ій хвилині «Рух» отримав право подати кутовий. Микола Буй і Григорій Баранець розіграли м‘яч. Новобранець «Руху» зробив передачу, яку зумів «замкнути» ударом у ближній лівий кут воріт  гостей ще один новачок господарів -  Дуць. Так рахунок став – 2:1. Саме з цим рахунком і завершився перший тайм.

У другій половині  гри в складі «Руху» відбулося багато замін.

Дуже активними були Зубар і Панасюк (останній діяв дуже жорстко й агресивно).

На 48-ій хвилині небезпечно пробив Святослав Зубар, але його удар виявився трішки неточним. А на 52-ій хвилині свою нагоду відзначитися втратив уже Олег Панасюк (його «постріл» прийняв на себе захисник гостей).

На 63-ій хвилині, після грубої помилки захисника «Руху» Чучмана, львів‘янин Матвіїв вийшов віч-на-віч із воротарем господарів і холоднокровно пробив повз нього у правий кут – 2:2.

На 71-ій хвилині знову помилилися захисники «Руху». І знову гравець ФК «Львів» залишився наодинці з голкіпером господарів. Але цього разу  воротар (гравець на перегляді) «Руху» виграв свою дуель у нападника гостей.

На полі й далі тривала жорстка боротьба.

На 81-ій хвилині Панасюк на межі фолу відібрав м‘яча у суперника й наблизився до штрафного майданчика, де його грубо збили. З дуже зручної позиції штрафний удар виконав Кінаш, але м'яч пройшов поруч зі стійкою.

І господарі, і гості прагнули перемогти, тому атакувальна гра не припинялася до фінального свистка арбітра.

На 92-ій хвилині, після виконання штрафного, головою  пробив рухівець Василь Білий, але воротар гостей врятував свою команду.

Отож, бойова нічия – 2:2. Численні вболівальники «Руху» залишилися задоволеними цим поєдинком. А тренерам і футболістам є над чим працювати й вдосконалюватися. Адже вже цієї неділі «Рух» на виїзді проведе гру на Кубок України.

У першому таймі в складі «Руху» виступали: Дяченко, Бідловський, Дуць, Василь Білий, Іван Білий, Заставний, Григорій Баранець, Микола Буй, Євген Бохашвілі, Юрій Копина, гравець на перегляді.

У другому таймі на поле вийшли Борис Баранець, Святослав Зубар, Віталій Дмитрух, Ярослав Кінаш, Олег Панасюк, Андрій Гурський, гравець на перегляді – воротар.

У складі гостей на поле виходили два екс-рухівці - Андрій Жук (воротар) і Олексій Омельченко.

Відео післяматчевих коментарів можна переглянути тут.