У бібліотеці для дорослих відбуваються покази найкращих фільмів країн ЄС
06.07.2017 12:52

Бібліотека-філія № 34 ЦБС для дорослих долучилася до Фестивалю європейського кіно, який організувала Українська бібліотечна асоціація спільно з кінодистрибуторською компанією «Артхаус Трафік» на замовлення Представництва ЄС в Україні.

Фестиваль європейського кіно відбувається в усій Україні. Безкоштовні покази охопили понад сто майданчиків – бібліотек, клубів і будинків культури. Під час Фестивалю європейського кіно для демонстрації запропонували фільми-події, зокрема – фільм-біографію Жака-Іва Кусто «Одіссея» режисера Жерома Салля; володаря Гран-прі Одеського кінофестивалю, соціальну драму Руфуса Норріса «Зламані»; італійське фентезі «Казка казок» Маттео Гарроне із Сальмою Гайєк та Венсаном Касселем у головних ролях; мелодраму від метра іспанського кіно Педро Альмодовара «Джульєтта», номінована на «Золоту пальмову гілку» в Канні; номінанта на премію «Золотий глобус» за найкращий фільм іноземною мовою, сатиричну бельгійську комедію Жако ван Дормеля «Надновий Заповіт»; фестивальний хіт і один із найкращих фільмів року за версією кінопреси – трагікомедію Марен Аде «Тоні Ердманн».

«Проведення Фестивалю є ініціативою Представництва Європейського Союзу в Україні з метою краще ознайомитися з касовими фільмами останніх років, що зняті у країнах ЄС, популяризації європейського мистецтва кіно, – розповіла бібліотекар бібліотеки для дорослих Наталя Шмигельська. – Наша бібліотека долучилася до Фестивалю. Всі фільми представлені з англійськими та українськими субтитрами. Перший показ («Казка казок») у нас відбувся 22 червня. 29 червня винниківчани побачили «Одессею», а на сьогодні, 6 липня, заплановано комедію «Надновий Заповіт».

Лариса КУБСЬКА

Теги: безкоштовно, бібліотека, Фестиваль, ЄС, кінопоказ


Читайте також:
Коментарі
avatar