Винниківчанин Орест Скобельський виховав чемпіонку Європи (ВІДЕО)
07.07.2017 14:34

Оксана Лівач

Наприкінці минулого місяця (29-30 червня) у німецькому місті Дортмунд відбувся Чемпіонат Європи з вільної боротьби серед юніорів.

У ваговій категорії до 48 кілограмів чемпіонкою Європи стала Оксана Лівач (фото). А Христина Береза у ваговій категорії до 51 кілограма здобула срібну нагороду.

Приємно, що обидві спортсменки є вихованками винниківчанина Ореста Скобельського, який уже багато років тренує юних борчинь і борців!

«Я дуже тішуся з того, що в Німеччині знову лунав гімн України й наші спортсменки піднялися на п‘єдестал, - розповідає Заслужений тренер України, майстер спорту міжнародного класу Орест Скобельський. – Христину Березу я треную у Львівському училищі фізичної культури. А з Оксаною Лівач займаюся в СДЮШОР «Спартаківець». Мої вихованки боролися у віковій категорії до 20 років, вони вже мають звання майстрів спорту міжнародного класу».

Винники мають давні традиції цього виду спорту. Незабаром на Чемпіонаті світу з вільної боротьби виступить 17-річний винниківчанин Юрій Ідзінський, який нещодавно здобув місце у збірній України, щоб поїхати на цей престижний турнір.

Теги: вільна боротьба, Христина Береза, Орест Скобельський, Чемпіонат Європи, Оксана Лівач