Сьогодні «Рух» стартує в Кубку України
09.07.2017 09:22

ФК

У суботу, 8 липня, після ранкового тренування винниківський "Рух" вирушив клубним автобусом на свій перший матч у цьогорічному розиграші Кубка України, у якому зустрінеться з володарем Кубка України серед аматорів - «Чайкою» з Петропавлівської Борщагівки.

Сім годин у дорозі. Саме за стільки часу клубний автобус подолав шлях з Винник до Петропавлівської Борщагівки, - повідомляє офіційний сайт ФК "Рух".

У дорозі футболысти проводили час по-різному, хтось уважно читав книжки, дехто віддав перевагу музиці і фільмам, та все ж більшість зморив сон - таки тренувальні збори далися взнаки.

По приїзді до столиці України команда розташувалася у готелі, де чекала вечеря і відпочинок перед відповідальною грою в Кубку України.

Сьогодні в Петропавлівській Борщагівці на «Козак-Арені» (поле зі штучним покриттям) винниківський «Рух» проведе перший офіційний матч у сезоні. Початок зустрічі о 17.00,

На офіційному сайті винниківського клубу запланована текстова онлайн-трансляція, яка повинна розпочатись за 15 хвилин до початку гри.

P.S. У першому раунді цьогорічного розиграшу Кубка України беруть участь переможець та фіналіст Кубка України серед аматорів ("Чайка" з Київської області та "Демня" з Львівської), 22 представника Другої ліги (крім резервних складів) і два представника Першої ліги (новоспечені – "Рух" і "Кремінь", підвищилися в класі влітку). З наступного раунду додасться вся Перша ліга, а з третього попереднього (1/16 фіналу) – і шість клубів УПЛ, які за рейтингом початку сезону перебуватимуть на 7-12 місцях (друга шістка).


Теги: Чайка Петропавловська Борщагівка, Кубок України, Рух Винники


Читайте також:
Коментарі
avatar