Табір "Боскополіс" завершили святом талантів (ФОТО/ВІДЕО)
14.07.2017 16:52

Духовно-відпочинковий табір «Веселі канікули – 2017», сьогодні, 14 липня, завершив роботу. В ораторії салезіян влаштували свято, під час якого учасники табору, що цього року мав назву «Боскополіс», показували свої таланти, розповідали, чим займалися протягом двох тижнів.

«Веселі канікули – 2017» увійшли в історію ораторії та міста загалом, адже розпочалися з відкриття та освячення павільйону «Дім отця Боско», який подарували салезіянській спільноті Винник після завершення міжнародної експозиції в Мілані.

На святковому закритті цей павільйон вмістив усіх – і учасників табору, і гостей. Розпочали підсумок роботи табору з вручення листів, які діти писали один одному, а далі кожен загін по черзі входив у павільйон і займав наперед визначене місце. Із триста діточок сформували кілька загонів, і сьогодні вони дружно озвучували гасла, демонстрували відео найяскравіших моментів свого життя в таборі, а також співали й танцювали, показуючи свої таланти.

«Тематика табору була про святого Івана Боско, – розповів відповідальний за душпастирство молоді салезіянського монастиря-ораторії отець Григорій Швед. – Для легшого сприйняття інформації ми запропонували дітям відправитися в космічні мандри. Подорожуючи, виконуючи різні завдання, граючи в ігри, учасники табору не тільки пізнавали життя і діяльність Боско, а й вчилися дружити, допомагати один одному, працювати в команді, а також людяності та доброти».

Особливістю p>«Веселих канікул – 2017» стало й те, що під час таборових днів із дітьми проводили професійні майстер-класи з декупажу, малювання на склі, виготовлення виробів із соленого тіста, хореографії та футболу, яким учасники табору займалися на стадіоні імені Богдана Маркевича.

Лариса КУБСЬКА

Теги: Іван Боско, табір, діти, Дім отця Боско, павільйон, Салезіяни, веселі канікули, Григорій Швед


Читайте також:
Коментарі
avatar