У Винниках відкриють виставку картин Георгія Косміаді
20.07.2017 10:21

У понеділок, 24 липня, в Історико-краєзнавчому музеї Винник (вул. Івасюка, 5) о 15.00 відбудеться відкриття виставки «Музика кольору». На ній представлять твори художника, архітектора, педагога Георгія Косміаді (1886 – 1967).

Організатори виставки – Арт-Ательє Георгія Косміаді, Рівненський обласний краєзнавчий музей, Історико-краєзнавчий музей Винник.

У творчому доробку Георгія Косміаді – непересічної особистості в історії українського мистецтва – понад п'ять тисяч картин, які написані технікою темпера (унікальна техніка: фарби розмішуються на емульсії яєчного жовтка), штапелем, пензлем, багато робіт виконано технікою монотипії.

Дочка митця, Надія Георгіївна Косміаді, передала спадщину свого батька та його учнів Рівненському обласному краєзнавчому музею, а також народним музеям історії Рівненської української гімназії та Олександрійської школи-інтернату.

22 травня 2017 року в п’ятдесяті роковини від часу упокоєння Георгія Косміаді, Надія Косміаді відкрила у Рівному Арт-Ательє імені свого батька, який зумів створити багату у візуальному й інтелектуальному плані художню систему, його творча спадщина по праву вписується в контекст історії мистецтва XX століття.

Лариса КУБСЬКА

Теги: виставка, музей, Георгій Косміаді


Читайте також:
Коментарі
avatar