Винниківчанин Юрій Можаровський вдало відсудив українське дербі
24.07.2017 15:12

Поєдинок лідерів українського футболу донецького «Шахтаря» та київського «Динамо», який відбувся 22 липня на стадіоні «Металіст» у Харкові, надзвичайно вдало відсудив винниківчанин Юрій Можаровський.

Вихованець винниківського футболу Юрій Можаровський є арбітром ФІФА (2011 рік), поєдинки Прем‘єр-ліги судить із 2007 року.

Українське дербі Юрій Можаровський судив уже вшосте.

Як відомо, поєдинки поміж київським «Динамо» і донецьким «Шахтарем» завжди викликають підвищену зацікавленість уболівальників. Адже саме ці колективи протягом усього існування незалежної України сперечаються за лідерство в нашому футболі. І для суддівства поєдинки цих суперників завжди є найважчими. Тому вдвічі приємніше, що винниківчанин Юрій Можаровський отримав найвищі оцінки від фахівців і вболівальників за суботній поєдинок, у якому перемогу з мінімальним рахунком здобули кияни. Журналісти сайту «Винники плюс» вирішили поспілкуватися з Юрієм Можаровським і дізнатися подробиці згаданого матчу.

- Пане Юрію, вітаємо Вас із вдалим проведенням цього поєдинку. З яким настроєм виходили на нього?

- Не було таємницею, що буде важко, адже цих суперників не треба налаштовувати один на одного. Бачив, що з перших секунд гри емоції буквально переповнювали суперників. Але в мене є також великий досвід спілкування з гавцями цих командам, тому одразу ж їм заявив: «Ось поле, ось м‘яч. Доведіть у чесній боротьбі свою силу й майстерність». Тому хоча пристрасті й кипіли серед футболістів, але межі ніхто з них не перейшов.

- Що говорили Вам після гри тренери команд?

- І Фонсека, і Хацкевич потисли мені руку й подякували за добре суддівство.

- А як Ви себе почували після згаданого поєдинку?

- Звичайно, я також задоволений. Бо цим поєдинком наша бригада суддів довела, що ми працюємо не гірш закордонних арбітрів. До речі, поєдинок цих команд за Суперкубок України наші судді також провели на найвищому рівні. У фізичному плані, звісно, я виснажився. Я ж лише сьогодні (розмова відбувалася в понеділок, 24 липня) потягом повернувся до Львова. І ось приїхав у Винники, щоб відновити сили, піти у басейн і поплавати. Адже фізичні кондиції треба відновлювати й готуватися до наступних матчів.

-  Чи було щось таке, що Вас у Харкові здивувало?

- Стан футбольного газону. На харківському стадіоні нещодавно перестелили газон. І зараз він просто в ідеальному стані. Я багато років обслуговую футбольні матчі. Неодноразово судив і в інших країнах. Але таким ідеальним станом футбольного поля можуть похвалитися лічені клуби.

- Знаю, що перед цим Ви обслуговували поєдинок Ліги Європи поміж польською «Ягелонією» та батумським «Динамо» (Грузія). Як відпрацювали міжнародну гру?

- Усе було дуже добре, без жодних ускладнень для суддівства. Коли в другому таймі видалив із поля за друге порушення гравця гостей, то ніхто з грузинів не протестував, бо вони розуміли, що заслужили на таке покарання.

- У польському клубі виступають українці. Як вони виглядали на полі?

- І Хомченовський, і Романчук – кваліфіковані гравці. А Романчук ще й капітан команди! Тому своїми діями на полі вони доводять свою високу майстерність. Не став винятком і згаданий вами поєдинок.

- Дякую Вам за розмову й бажаю подальших успіхів?

Розмовляв Володимир ГАВРИЛІВ


Теги: Шахтар Донецьк, дербі, арбітр, Динамо Київ, Юрій Можаровський


Читайте також:
Коментарі
avatar