Мирон Маркевич допомагає «Руху» у підготовці до кубкового матчу (ВІДЕО)
25.07.2017 11:41

Після більш ніж річної перерви заслужений тренер України Мирон Маркевич повернувся до роботи. Щоправда, наразі він зголосився на прохання керівництва винниківського «Руху» допомогти рідній команді у підготовці до кубкового матчу.

Мирон Богданович акцентував увагу на контролі м’яча, компактності між лініями і на тактичних переміщеннях на полі. Також Мирон Маркевич закликав футболістів агресивніше діяти на завершальній стадії атаки і вірити у власні сили. Футболісти з неабиякою цікавістю сприйняли настанови Мирона Маркевича і намагалися втілювати задумане на тренуваннях, що з цього вийшло – побачимо вже цієї середи, пише офіційний сайт ФК «Рух».

Нагадаємо, що у середу, 26 липня, у Винниках на стадіоні імені Богдана Маркевича відбудеться матч другого попереднього раунду Кубка України, в якому «Рух» прийматиме «Гірник-Спорт» із Горішніх Плавнів Полтавської області. Початок матчу: 17.00.


ОГОЛОШЕННЯ
Футбольний клуб «Рух» шукає для своїх гравців квартири у Винниках. Для оренди житла потрібні одна однокімнатна квартира і дві двокімнатні квартири. Звертатись за телефоном: 097-653-81-41.Теги: Рух Винники, Кубок України, Мирон маркевич


Читайте також:
Коментарі
avatar