Невдала спроба реваншу для «Руху» (ВІДЕО)
26.07.2017 20:32

Сьогодні, 26 липня, винниківський «Рух» провів поєдинок другого попереднього етапу Кубка України. Волею жеребу суперником винниківчан знову став ФК «Гірник-Спорт» із Горішніх Плавнів, що на Полтавщині. Саме цьому суперникові рухівці поступилися минулої п‘ятниці, також удома, в матчі чемпіонату. Тому винниківські тренери й гравці дуже ретельно готувалися до матчу-реваншу. Адже 21 липня вони поступилися гостям із Полтавщини з мінімальним рахунком – 2:3.

На сьогоднішній поєдинок господарів готував Заслужений тренер України Мирон Маркевич, який намагався допомогти Русланові Мостовому. На жаль, і цей тандем не зміг подолати надзвичайно кваліфіковану команду ФК «Гірник-Спорт», бо сьогодні винниківчани поступилися вже з рахунком – 1:3.

А все розпочалося для господарів дуже добре. У першому таймі їм вдалося повністю переграти суперників, контролювати ситуацію.

Уже на 3-ій хвилині господарі подавали кутовий, але реальної загрози для воріт гірників їм створити не вдалося. На 12-ій  хвилині пробив Зубар, на 17-ій хвилині знову господарі мали нагоду пробити.

На 27-ій хвилині довгою передачею на правому фланзі скористався Дмитрух, який виконав небезпечний простріл у штрафний майданчик гостей. Голкіпер гірників у карколомному стрибку вибив м‘яча на кутовий. «Рух» виконав кутовий удар і першим до м‘яча встиг захисник господарів Дуць, який, пробивши головою, влучив у лівий від себе нижній кут воріт – 1:0. І цей гол став закономірним втіленням переваги рухівців. Винниківчани й надалі контролювали ситуацію, намагалися подвоїти рахунок. На 32-ій хвилині на зручну позицію вивели Лозового, але голкіпер гостей встиг ногами вибити м‘яча подалі.

На жаль, на 45-ій хвилині господарі втратили дещо пильність і дозволили гравцеві гостей Шевчуку буквально «розстріляти» ворота Дяченка – 1:1. Ніхто не думав, що цей гол стане «каменем спотикання» для господарів, бо в другому таймі обидва голкіпери ціною надзвичайних зусиль залишили свої ворота «сухими». Тому згодом футболістам довелося визначати сильнішого в доданий час, але спочатку був другий тайм.

На 47-ій хвилині господарі двічі поспіль подавали кутові. Стовідсотковий шанс вийти вперед «Рух» втратив на 53-ій хвилині, коли Лозовий вивів віч-на-віч із голкіпером гостей Козловського. На жаль, Святослав пробив поруч зі стійкою. На 57-ій хвилині вже Козловський прорвався до воріт і виконав небезпечний простріл уздовж воріт. Захисники вибили м‘яч на кутовий. Лозовий з кутового зробив навіс у штрафний майданчик, де м’ячем знову заволодів Козловський. Але й цього разу рухівцям не пощастило вийти вперед.

Переломною в цьому поєдинку стала 68-ма хвилина, коли арбітр за друге попередження вилучив з поля лідера «Руху» Григорія Баранця. Треба відзначити, що один з лідерів рухівців у підкаті зіграв чисто у м'яч, але арбітр угледів у цьому грубий фол і виніс несправедливе рішення.  Після цього обидві команди дуже гостро атакували. До речі, ледь не трапилося й другого вилучення у складі винниківчан, коли воротар Дяченко поза межами штрафного майданчика руками вибив м‘яча, рятуючи свою команду від гола. І це щастя, що отримав після цього лише жовту картку й штрафний удар.

А на 89-ій хвилині Дяченко у карколомному стрибку зумів перекинути м‘яча на кутовий після гарматного пострілу когось із гірників.

У додатковий час господарі намагалися рятувати становище, але ще двічі пропустили після ударів Шевчука та Панасенка (зі штрафного). Отож, не дивлячись на титанічні зусилля «Руху», спроба взяти ревенш за поразку у чемпіонаті нажаль не вдалася.

«Рух» виступав у такому складі: Дяченко, Дмитрух, Іван Білий, Василь Білий, Дуць, Заставний, Копина, Зубар, Лозовий, Борис Баранець, Григорій Баранець.

На заміну виходили: Святослав Козловський, Чучман і Бохашвілі.

Наступний поєдинок «Рух» зіграє у неділю, 30 червня, в Чернігові. У матчі 3-го туру Першої ліги винниківській команді протистоятиме один із лідерів Першої ліги у минулому сезоні - ФК «Рух». Пряму трансляцію цього матчу можна буде переглянути тут.

Черговий поєдинок у Винниках «Рух» зіграє у суботу, 5 серпня, проти добре відомого всім винниківським уболівальникам ФК «Балкани» з Одещини.