Гра «Elementary» у Винниках набирає обертів
27.07.2017 12:40

24 липня у Винниках відбулась інтелектуальна гра «Elementary». Захід був проведений у Resto-Pab «The Pole». Спонсорами виступили  ЖБК «Зелений двір», Студія манікюру «In studio» та Винниківська  міська рада. Реєстрація на участь тривала два тижні, заявки подали 13 команд. 

Гра вже вдруге проведена у Винниках і користується великою популярністю. Вона складається з восьми тематичних турів, у кожному з яких вісім запитань, що з’являються на екранах, а також їх озвучує ведучий.  Кожній команді надають  хвилину, щоб записати відповідь на листку, який вона отримує перед грою. Після четвертого туру роблять невелику перерву для підрахунку балів першої половини гри, виводять їх на загальну таблицю на екрані.

Після наступних чотирьох турів підраховують бали, які набрали команди протягом усієї гри.

24 липня третє місце посіла команда «10 вагон», яка набрала 52 бали з 64 можливих, а за першість у фінальному додатковому турі зійшлися команди, які протягом гри набрали однакову кількість балів – 56.

У додатковому турі змагалися лише капітани команд, які мали відповісти на одне запитання.  За підсумками  вирішального туру  друге місце посіла команда «Same different», а  перемогу здобула команда «Not found».  

Взяти участь у наступній грі «Elementary» можуть всі охочі.  Для цього потрібно сформувати команду з 3-8 людей і зареєструватися напередодні гри. Зареєструватись можна сторінці «Elementary» у Facebook.

Анастасія ОНИЩУК


Теги: The Pole, інтелект, гра, elementary, реєстрація, Ресторан Поле


Читайте також:
Коментарі
avatar