«Рух» в Києві зазнав розгромної поразки від «Десни» (ВІДЕО)
30.07.2017 20:40

Сьогодні, 30 липня, винниківський «Рух» у Києві на стадіоні «Оболонь-Арена» провів свій третій поєдинок у Чемпіонаті України серед команд Першої ліги.

Суперником винниківчан, які є дебютантами Першої ліги, був добре знайомий в Україні клуб із давніми й славними традиціями. Свого часу в складі «Десни» було чимало зіркових футболістів. А минулого сезону чернігівці претендували на вихід у Прем‘єр-лігу й тільки через певні бюрократичні причини вищий дивізіон поповнив рівненський «Верес».

Отож, суперник у винниківчан був дуже досвідчений, тому й гра видалася для гостей надто важкою. Бо вже після першого тайму на табло світило: 3:0. На жаль, на користь господарів. Цей рахунок не змінився й до завершення поєдинку.

На 16-ій хвилині гравець «Десни» здалеку влучив у дальню від себе дев‘ятку- 1:0. На 26-ій хвилині ще один чернігівець (Андрій Мостовий) знову влучив у цю ж дев‘ятку – 2:0.

На 38-ій хвилині вже Денис Фаворов з близької відстані втретє змусив воротаря винниківчан Дяченка капітулювати. Так рахунок і став – 3:0 – на користь дуже досвідчених господарів. Така вже доля в дебютантів – діставати «на горіхи» від сильніших за класом. Щодо гри винниківчан у першій половині матчу, то похвалитися якимись конструктивними діями чи комбінаціями вони не могли. Дуже активними серед них були Лозовий і Заставний, але підтримати їх сьогодні просто не було кому. Єдине, чим вони хоча б створювали натяк на загрозу воротам деснянців, були кутові. Але захисники господарів виграли й верхову боротьбу після кожного з поданих винниківчанами кутових.

На 32-ій хвилині матчу Лозовий буквально продерся в штрафний майданчик господарів і зумів виконати «простріл» уздовж воріт. Та знову ж його ніхто не підтримав, ніхто не відгукнувся на цей простріл.

У другому таймі «Рух» трішки активізувався й винниківські футболісти навіть спробували організувати щось подібне на штурм воріт суперника. На 48-ій і на 49-ій хвилина «Рух» пробивав штрафні удари. У другому випадку Лозовий реально загрожував воротам «Десни», але вдарив він не дуже сильно й голкіпер заволодів м‘ячем.

На 53-ій хвилині знову після виконання штрафного удару воротам господарів загрожував Лозовий.

На 62-ій хвилині продемонстрував свою майстерність воротар «Десни», відбивши сильний удар нашого гравця. А через хвилину вже гостям посміхнулася футбольна фортуна, бо гравець господарів пробив поруч зі стійкою воріт «Руху».

На 69-ій хвилині Кінаш скинув м‘яча під удар Лозовому, але останній не влучив у ворота з близької відстані.

На 78-ій хвилині Іван Білий збив біля свого штрафного майданчика чернігівця Коваленка. Господарі після цього знову реально загрожували воротам Дяченка, але голкіпер зумів заволодіти м‘ячем.

На 89-ій хвилині мав нагоду відзначитися Копина, але її не використав. Фінальний свисток арбітра зафіксував поразку винниківчан у цьому матчі з рахунком – 0:3.

Отож, «Рух» зазнав третьої поразки поспіль (із врахуванням кубкового поєдинку), тому керівництву клубу треба зробити правильні висновки й шукати шляхи виходу з цієї критичної ситуації.

"Десна" (Чернігів) - "Рух" (Винники) 3:0

Київ. Стадіон "Оболонь-Арена"

Голи: Фаворов 16, Мостовий 27, Фаворов 39

"Десна": Махновський, Коваленко (Скепський 90+1), Фаворов, Чорноморець, Братков, Мостовий, Картушов (Банасевич 86), Філіппов (Кірієнко 89), Чепурненко (Жук 90+1), Щедраков (Мельник 80), Головко

"Рух": Дяченко, І.Білий (Панасюк 82), Копина (Дмитрух 90+1), Г.Баранець, Заставній, Лозовий, Б. Баранець (Козловський 69), Кінаш (Бідловський 77), Бохашвілі (Зубар 55), Дуць, Гурський

Попередження: Гурський 49, Заставний 71

Наступний поєдинок «Рух» зіграє у Винниках 5 серпня. У матчі четвертого туру Першої ліги винниківська команда прийматиме ФК «Балкани»Зоря.

Сподіваємося, що вже найближчої суботи винниківчани перервуть свою програшну серію.

Повний відеозапис матчу можна переглянути тут.