Для винниківської малечі відновили літні павільйони
09.08.2017 13:03

Користуючись сприятливою погодою, у Винниках продовжують ремонтувати  заклади культури, школи, комунальний житловий сектор.

У ці дні триває ремонт у БДЮТ міста Винники. Працівники підрядної фірми виконають роботи з гідроізоляції його фундаменту.

Як відомо, це старе приміщення. У першій половині  минулого століття в ньому був заклад культури винниківських німців, які компактно проживали у Винниках із 18 століття. А в роки Другої світової війни там було єврейське гетто.

Через сирість у фундаменті волога потрапляє в стіни й у підлогу цього закладу культури, руйнуючи їх. Тому влада Винник вирішила відремонтувати фундамент цього приміщення.

Також тривають ремонтні роботи в СЗШ №47. Там ремонтують коридор на другому поверсі і деякі класи, а також споруджують нову систему опалення.

І ще в цьому навчальному закладі виконують фасадні роботи, що дозволить значно утеплити приміщення під час осінньо-зимового періоду.

«Усі згадані заклади ми готуємо до нового навчального року, - мовить заступник міського голови Винник Богдан Шустер. – Також уже відремонтовано літні павільйони для дітей у дитячому садочку №156 (фото), зараз там узялися за ремонт і фарбування лавок і гойдалок. І ще коштом Винниківської міськради на території всіх шкіл нашого міста та цього садочку буде скошено траву».

Тривають ремонтні роботи і у Народному домі Винник.

Володимир ГАВРИЛІВ

Теги: ремонтні роботи, народний дім, кц Дозвілля, БДЮТ, СЗШ №47


Читайте також:
Коментарі
avatar