У Винниках 60 відсотків новонароджених підростають на молоці матері
11.08.2017 12:20

На початку серпня в понад 170 країнах світу щороку відзначають Всесвітній тиждень грудного вигодовування. У 2017 році (ювілейному) 25-ий тиждень проходив під гаслом «Підтримуємо грудне вигодовування разом».

«У Винниках із 195 дітей 60 відсотків підростають на молоці матері: до трьох місяців – 19,6 %, до шести місяців – 65,9 %, – розповіла лікар загальної практики, сімейний лікар, відповідальна за грудне вигодовування 2-го поліклінічного відділення комунальної 6-ї міської поліклініки Львова Оксана Кушнір. – Із кожним роком виробники дитячого харчування все активніше просувають свій товар, а грудне вигодовування знецінюється. Нині відомо безліч переваг грудного вигодовування. Доведено, що грудне молоко і грудне вигодовування – найважливіша річ, яка рятує життя та забезпечує здоров’я дітей і матерів, дає економічні вигоди та підвищує добробут родини».

Ця акція покликана захистити право дитини харчуватися материнським молоком, а також роз'яснити вагітним жінкам і молодим мамам необхідність і важливість грудного вигодовування. Із просвітницькою метою у винниківському поліклінічному відділені працює Школа матері та дитини, а після пологів медики розширюють знання матерів на практиці.

Лариса КУБСЬКА

Теги: переваги, Оксана Кушнір, поліклініка, новонароджені, грудне вигодовування


Читайте також:
Коментарі
avatar