У Винниках замінили частину водогону
11.08.2017 21:10

Про виконану протягом останнього періоду роботу працівниками МКП «Винниківське» сайту «Винники плюс» розповів його керівник Олег Горінь.

«За звітний період наші працівники виконували роботи з очистки русла річки Маруньки, також ми очистили за цей час уже 700 метрів водовідвідних ровів від кільцевої дороги до вулиці Івана Франка», - мовить Олег Горінь.

Посадовець також повідомив, що на вулиці Кармелюка працівники МКП «Винниківське» замінили 200 метрів водогону (стару металеву трубу на нову – пластикову). Цю роботу було виконано за дольової фінансової участі тамтешніх мешканців.

Нещодавно працівники цього підприємства також виконали ремонтні роботи, пов‘язані з розблокуванням вулиці Жуковського зі сторони кільцевої дороги. Завдяки цьому, зі слів Олега Горіня, автотранспорт матиме змогу рухатися на сусідню вулицю Ціолковського безперешкодно.

Уже наступного тижня працівники МКП «Винниківське» розпочнуть роботи зі створення на вулиці Забава, 53 нового джерела водопостачання в цьому великому житловому районі (врізка).

Володимир ГАВРИЛІВ

Теги: Олег Горінь, Марунька, МКП Винниківське, водогін


Читайте також:
Коментарі
avatar