Мешканцям Винник нагадали, що ЦНАП не виконує функцій ЖЕКу
15.08.2017 13:27

ЦНАП м. Винники

Як відомо, при Винниківській міській раді створено ЦНАП (Центр надання адміністративних послуг), який розташований в приміщенні колишньої ЖЕК міста Винники.

Натомість місцеву житлово-експлуатаційну контору було ліквідовано. Зараз її функції виконує ДП «Добробут», яке очолює Павло Венгринович.

Керівник і адміністрація ДП «Добробут» працюють і здійснюють прийом громадян за адресою: місто Винники, вулиця Галицька, 9 (фото),  телефон: 296-05-39 (саме в цьому приміщенні також розташоване поштове відділення).

Тому зі всіма питаннями щодо функціонування житлового комунального сектору Винник (ремонт комунальних будинків, прибирання прилеглої до них території, надання дозвільних документів на встановлення індивідуального опалення тощо) необхідно звертатися до адміністрації ДП «Добробут» за вказаною вище адресою.

Проте, дуже багато винниківчан, які з різних причин мають намір звернутися до керівництва та адміністрації ДП «Добробут», за давньою звичкою помилково приходять у ЦНАП міста Винники.

Тому працівники ЦНАП міста Винники наголошують, що займаються тільки реєстрацією громадян (пропискою) і зняттям із реєстрації. Жодних функцій колишнього ЖЕКу працівники ЦНАПу не виконують.

ЦНАП міста Винники працює за адресою: Винники, вулиця Галицька,24, телефон: 296-05-37.

Довідки працівники ЦНАП видають у Понеділок і Четвер з 15 до 18 год.

Реєстрацію й зняття з реєстрації працівники ЦНАП здійснюють у Середу з 9 до 12 год.


Теги: винниківчани, адміністративні послуги, ЦНАП, ДП Добробут, ЖЕК

Читайте також:
Коментарі
avatar