У Винниках виявили іноземця-нелегала, який заради донечки багато років залишався бездомним
17.08.2017 21:36

Працівники поліції виявили та затримали на території Винник іноземця-нелегала.

Ним виявився громадянин Грузії, 1955 року народження, який, як тепер з‘ясувалося, понад 10 років прожив в Україні без дозвільних документів.

Як розповіли правоохоронці, цей чоловік зовсім не подібний на волоцюгу-безхатька. Протягом останнього періоду він мешкав у господарській будівлі в свого знайомого у Винниках, працював на різних роботах, щоб якось прогодуватися.

Також з‘ясувалося, що «гість» із Грузії має на своїй батьківщині квартиру в Тбілісі та вже дорослих дітей. А в Україні, зі слів затриманого, його «тримає» неповнолітня донечка, яка живе в бабусі у Львові, а навчається в інтернаті у Винниках. Чоловік розповів, що з дружиною, мамою своєї донечки, він давно розлучився, бо вона веде антисоціальний спосіб життя, пиячить.

Саме тому чоловік усіма силами намагається підтримувати свою наймолодшу дитину, перебувати поруч із нею. Він сподівається, що після досягнення нею повноліття, вони разом повернуться до своєї великої родини в Грузію.

Ось таку зворушливу життєву історію почули сьогодні правоохоронці Личаківського відділу поліції міста Львова.

На порушника законодавства накладено адміністративний штраф (850 гривень). Чоловіка також зобов‘язали оформити дозвільні документи на період його перебування на території України.

Інформацію надав представник Личаківського ВП поліції міста Львова, майор Олег Мина.

Володимир ГАВРИЛІВ
Фото: http://www.rozdum.org.ua/

Теги: іноземець, нелегал, дитина, Олег Мина, правоохоронці


Читайте також:
Коментарі
avatar