Винникам 665 років! Вітання міського голови
22.08.2017 15:29

м. Винники

Сьогодні місту Винники виповнюється 665 років від першої писемної згадки про нього.

З нагоди цієї річниці і Дня міста Винники міський голова Винник Володимир Квурт від імені виконавчий комітету міської ради та депутатського корпусу вітає громаду міста.

«Сьогодні місту 665 років від першої писемної згадки про нього. Винники – колиска величезної кількості талантів: поетів, музикантів, акторів, художників, композиторів, письменників, співаків, шахістів, мистецтвознавців, спортсменів. Наше місто знають по всьому світу і ми пишаємось тим, що народились тут.

Дякую кожному винниківчанину за справи, наміри та починання, спрямовані на розвиток та благоустрій міста, покращення добробуту його жителів.

Нехай нас завжди об’єднує любов і небайдужість до рідного міста, адже саме спільними зусиллями кожного дня, кожної хвилини ми маємо творити місто заради майбутнього наших дітей та з поваги до наших батьків.

Від щирого серця вітаю всіх нас з днем міста! Від усієї душі зичу місту динамічного розвитку і процвітання.

Усім мешканцям нашого краю бажаю міцного здоров’я, любові, достатку, сімейного тепла, щасливої долі й Божого благословення!

Нехай у кожній домівці панують мир і спокій, збуваються всі заповітні мрії та сподівання. Хай наше місто розвивається, а серед його жителів панують спільна злагода, взаємна повага та щира довіра.», – привітав мешканців Винник міський голова Володимир Квурт.

Нагадаємо, що 23-24 серпня у Винниках відбудеться багато заходів на відзначення Дня міста, Дня державного прапора та 26-ої річниці незалежності України.


Теги: річниця, день міста, Володимир Квурт, міська рада, святкування


Читайте також:
Коментарі
avatar