Винниківчани урочисто відзначили День Державного прапора України (ФОТО)
23.08.2017 11:28

Сьогодні, 23 серпня, громада Винник зібралася в парку Незалежності України, щоб урочисто відзначити День Державного прапора України.

Право підняти Державний прапор України надали наймолодшим вихованцям дитячого садочку №156, воїнам АТО та УПА.

З вітальними промовами до присутніх звернулися міський голова Винник Володимир Квурт, воїн АТО Зіновій Станішевський, воїн УПА Левко Яремко.

«Наш прапор – один із найголовніших символів Української держави, який зараз розділяє нас і наших ворогів, - наголосив у своїй вітальній промові мер Винник Володимир Квурт. - Вітаючи нашу громаду з Днем Державного прапора України, бажаю, щоб він залишався нашим символом ще тисячі років, щоб усі винниківчани були здоровими й щасливими».

Володимир Квурт також привітав усіх мешканців із 665-ою річницею Винник (саме стільки років уже минуло від першої письмової згадки про Винники).

У своєму виступі Зіновій Станішевський нагадав про тисячолітню історію України, про славних борців за її волю й незалежність. А пан Левко Яремко нагадав присутнім про те, що ще в 1989 році, коли існував Радянський Союз, винниківчанин Михайло Стасюк першим підняв у Винниках український прапор.

Учасники сьогоднішнього заходу розгорнули великий український прапор.

Патріотичні твори виконали: гурт педагогів дитячого садочку №156, ансамбль «Винниківчани» (художній керівник Володимир Завербний), юні Вікторія Андрух і Христина Горкавлюк.

Ведучими святкового заходу були Ольга Лоїк і Роман Чемерис, його музичний супровід забезпечив Валерій Підпалюк.

Сьогодні у Винниках відбудеться також святковий концерт, який розпочнеться о 15 год.

У бібліотеці для дорослих у Винниках триває виставка фоторобіт відомого митця Миколи Тинкалюка.

Також сьогодні для винниківчан і гостей міста співатиме Герой України, лауреат Шевченківської премії Василь Зінкевич. Його виступ розпочнеться о 22 год.

Володимир ГАВРИЛІВ

Більше фото можна переглянути тут.


Теги: винниківчани, День Прапора


Читайте також:
Коментарі
avatar