«Рух» удома поступився черкаському «Дніпру» (ВІДЕО)
26.08.2017 20:42

Сьогодні, 26 серпня, винниківський «Рух» провів удома, на стадіоні імені Богдана Маркевича, поєдинок 8 туру Чемпіонату України серед команд Першої ліги. Суперником «Руху» стали гравці ФК «Черкаський Дніпро».

Зважаючи на те, що суперники є сусідами у турнірній таблиці, вболівальники «Руху» сподівалися на перемогу своєю команди. А підтримати винниківських гравців сьогодні прийшло дуже багато вболівальників.

І хід гри вселяв оптимізм, підопічні Володимира Мазяра володіли територіальною та ігровою перевагою протягом усього поєдинку. Проте, захисники гостей зводили нанівець усі зусилля півзахисників і нападників «Руху».

Уже на 1-ій хвилині господарі здобули право подати кутовий. На 3-ій хвилині вони знову подавали кутовий. Та воротар і захисники «Дніпра» діяли дуже впевнено й відводили небезпеку.

На 10-ій хвилині небезпечно пробив Бохашвілі, але м‘яч прошмигнув над поперечкою воріт «Дніпра».

А на 13-ій хвилині вже продемонстрував свою високу майстерність новоспечений воротар «Руху» Ільющенков, який у карколомному стрибку перевів м‘яч на кутовий після удару нападника гостей.

Мабуть, найбільш реальний момент відкрити рахунок «Рух» мав на 38-ій хвилині поєдинку. Святослав Козловський, обігравши трьох захисників, виконав передачу на Заставного. І удар останнього головою виявився сильним і точним – під поперечку. Але голкіпер «Дніпра» в цьому епізоді також продемонстрував свою високу майстерність, перевівши м‘яч на кутовий.

Дуже небезпечною була атака гостей на 52-ій хвилині, але Ільющенков знову врятував ворота «Руху».

На 69-ій хвилині сильно пробив нападник «Руху» Хомченко. Голкіпер «Дніпра» з великими труднощами зумів захистити свої ворота. І тут знову згадалося давнє футбольне правило: «Не забиваєш ти – забивають тобі».

Одразу після «пострілу» Хомченка, гості провели стрімку контратаку й їхній гравець Захарясевич гарматним ударом вразив «дев‘ятку» воріт «Руху». Такі удари не беруться. Отож, гості вийшли вперед.

«Рух» посилив тиск на ворота гостей. У винниківчан було багато шансів відігратися. Та, схоже, ніхто, боячись відповідальності, не хотів брати на себе роль лідера. До завершального удару наші нападники вдавалися вкрай мало. Наприкінці цього поєдинку господарі влаштували справжнісінький штурм воріт «Дніпра». Та завершального удару вболівальники «Руху» сьогодні так і не дочекалися. Навпаки, саме гості мали реальний шанс збільшити рахунок, але після удару їхнього гравця м‘яч потрапив у стійку. Отож, прикра поразка «Руху» з мінімальним рахунком - 0:1.

"Рух" (Винники) - "Черкаський Дніпро" (Черкаси) 0:1