На Чортових скелях спортсмени закрили сезон із гірського туризму (ВІДЕО)
28.08.2017 17:19

Відбувся традиційний кубок Львівської області з гірського туризму. Півсотні сміливців випробовували свої вміння на Чортових скелях, що розташовані між Винниками та Львовом. Вершини підкорювали місцеві спортсмени, а також гості з Кривого Рогу, Києва та Запоріжжя, повідомляє zaxid.net.

Змагалися екстремали у 3 видах програми. Перша – особистий залік, коли спортсмени демонструють фізичні і технічні дані самостійно. Перед стартом заявляють тактику. Якщо згодом бачать, що не можуть впоратися з обраним маршрутом, мають право його змінити. Щоправда, тоді поплатяться кількома балами. Учасник змагань Володимир Бляхович розповів: «Дуже велике навантаження йде на руки, якщо ними триматися. Тому треба шукати способи розвантажити їх. Знайти якісь технічні рішення, щоби розділити тягар на все тіло».

Другий вид програми – робота у зв`язці, тобто в парі. Учасники Павло та Іван розповіли: «Так легше. Бо є підтримка один одного. Можна допомогти щось, подати, підказати. А коли сам, ні на кого не покладешся. А тут є партнер, із яким завжди можна порадитися».

Також змагалися у порятунку умовних потерпілих, яких потрібно було зняти зі скелі.

Ускладнювали завдання екстремалам ранці, які вони мали піднімати на спині. Додатковим суперником був ще й особливий рельєф Чатових або Чортових скель. Володимир Бляхович зазначив: «Більшість скель, на яких мені доводилось раніше змагатися, були рівними, гладкими. І жодних несподіванок не було. А тут і спуск нерівний, бо треба потрапити в певну точку. Це не так просто, коли нема на що опертися. І сам рух непередбачуваний через нерівності скелі».

Кубок області традиційно присвятили відважним мандрівникам, які загинули у горах.


Теги: скелелази, гірський туризм, Чортові скелі, змагання, чемпіонат області


Читайте також:
Коментарі
avatar