«Рух» в Охтирці впевнено переграв «Нафтовик» (ВІДЕО)
30.08.2017 20:43

Сьогодні, 30 серпня, винниківський «Рух» у гостях в Охтирці провів поєдинок 9 туру Чемпіонату України серед команд Першої ліги. Суперником винниківчан став тамтешній ФК «Нафтовик-Укрнафта».

Гості, які є дебютантами турніру й перебувають у нижній частині турнірної таблиці, налаштувалися на цей поєдинок, немов на свій останній бій. І, справді, відступати, як кажуть, далі нікуди. Хоча сьогоднішній їхній суперник є дуже досвідченим, свого часу навіть  виступав у вищому дивізіоні українського футболу.

У перші 15-20 хвилин поєдинку всі події відбувалися переважно в середині поля. Схоже, що гравці обидвох команд зважували свої можливості.

Після першої двадцятихвилинки підопічних Володимира Мазяра немов «прорвало». Винниківчани провели швидку контратаку й нафтовики тільки з порушенням правил зупинили біля свого штрафного майданчика Хомченка. Суддя призначив штрафний удар. Гості змарнували свій шанс, але натомість заробили кутовий. Але й ця спроба відкрити рахунок рухівцям не вдалася.

Та атакувальний порив гостей нафтовикам зупинити не вдалося. Гості й далі атакували й на 24-ій хвилині гравця «Руху» Миколу Буя грубо збили у штрафному майданчику «Нафтовика». Суддя без вагань призначив пенальті, яке впевнено реалізував Володимир Бідловський, пробивши у правий від воротаря кут воріт. Так рахунок став 1:0 на користь «Руху».

Гості й далі атакували. На 37-ій хвилині Буй із ауту вкинув м‘яч на Хомченка, який сильно пробив. Голкіпер «Нафтовика» зумів вибити м‘яч з воріт, але до нього першим встиг рухівець Заставний, який добивав «смугастого» у рамку. Та гравець  господарів Білик, зігравши рукою, відвів загрозу від своїх воріт, за що був вилучений з поля, а у ворота його команди вдруге було призначено пенальті. Довелося Володимиру Бідловському знову демонструвати свою холоднокровність. І він ще раз упевнено переграв воротаря – 2:0 на користь винниківчан.

На 44-ій хвилині господарі дуже небезпечно пробили штрафний удар, але в цьому випадку свою майстерність проявив воротар «Руху» Ільющенков.

Граючи в більшості у другому таймі, «Рух» мав перевагу й міг збільшити рахунок. На 61-ій хвилині небезпечно пробив Заставний. На 66-ій хвилині Заставний виконав зручну передачу, але почергово Хомченко та Буй не зуміли скористатися з неї.

На 88-ій хвилині Заставний зробив передачу на Бориса Баранця, який небезпечно пробив головою. На жаль, нашому гравцеві трішки забракло щастя в цьому епізоді.

На 89-ій хвилині вже Копина також з правого флангу зробив передачу на дебютанта «Руху» Фоменка (цей гравець лише перед сьогоднішнім поєдинком приєднався до табору «Руху», а перед цим виступав за ФК «Полтава»). На жаль, дебютантові також не пощастило відзначитися вже в своїй першій грі за «Рух». А поміж цими епізодами винниківчани мали ще одну чудову нагоду відзначитися, та виконуючи передачу,  рухівець потрапив у суперника.

Отож, цей поєдинок так і завершився з рахунком – 2:0 на користь «Руху».

Приємно, що винниківська команда поступово налагоджує свою гру. І сьогодні ми побачили, що керівництво й тренери йдуть правильним шляхом, тому й результат не забарився.

Повний відеозапис матчу можна переглянути тут.

"Нафтовик-Укрнафта" (Охтирка) - "Рух" (Винники) 0:2 (0:2)