У бібліотеці для дорослих на літніх винниківчан чекають запрошення на заходи Форуму видавців
08.09.2017 09:55

13-17 вересня 2017 року у Львові відбудеться національний книжковий ярмарок і міжнародний літературний фестиваль 24-й «Форум видавців».

«У межах Форуму вшосте організовують благодійну акцію для літніх людей «Третій вік: задоволення від читання», – розповіла завідувач бібліотеки для дорослих міста Винники Ірина Андрухів. – Вона спрямована на соціалізацію представників старшого покоління, залучення їх до культурного життя і, зокрема, до читання нових українських видань, а також прихильного ставлення до людей літнього віку, популяризацію позитивного ставлення до старості та толерантності до літніх людей у суспільстві».

За цією програмою бібліотеці надали запрошення і програмки для людей пенсійного віку на безкоштовний вхід на заходи Форуму видавців, участь у якому візьмуть понад 300 українських видавництв, понад 700 авторів, перекладачів, ілюстраторів; в програмі заплановано близько 1000 літературних, культурних та освітніх заходів.

Як вказано на сайті Форуму, благодійна акція для людей літнього віку «Третій вік: задоволення від читання» передбачає зустрічі з відомими письменниками та інтелектуалами, виступи хорових колективів та великий гала-концерт.

Іванна ЯНОВСЬКА
Фото: http://bookforum.ua

Теги: Ірина Андрухів, літні люди, бібліотека, запрошення, акція, благодійність, Форум видавців


Читайте також:
Коментарі
avatar