«Рух» в Кременчуку не зумів дотиснути «Кремінь» і задовільнився нічиєю (ВІДЕО)
09.09.2017 20:50

Винниківський "Рух" не зумів взяти гору в Кременчуку над ФК "Кремінь".

Підопічні Володимира Мазяра більше володіли м'ячем і створили більше моментів, але пропустили першими. На 17-ій хвилині матчу господарі втекли у швидку контратаку, яку завершив Сергій Степанчук - 1:0. Незабаром після пробиття штрафного рухівцями Григорія Баранця недозволеним прийомом зупинили у штрафному майданчику господарів, рефері призначив пенальті, який сам потерпілий і реалізував.

На 70 хвилині матчу господарі отримали шанс вийти вперед у рахунку. Рефері знову вказав на одинадцятиметрову позначку, але в цей раз у ворота "Руху". Воротар "Руху" Олександр Ільющенков зреагував на удар Богдана Боровського і перевів круглого з кута воріт на кутовий.

Обидва суперники до останнього не залишали спроб виграти матч, але були змушені задовольнятися лише нічиєю, чим навряд чи залишилися задоволені. Одне очко кожній команді не вирішували їх турнірних проблем, залишивши обох в зоні вильоту.

"Кремінь" (Кременчук) - "Рух" (Винники) 1:1